Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy akárhogy...

Éreztétek már, hogy akárhogy próbálkoztatok semmi sem úgy jön össze ahogy szerettétek volna?

Figyelt kérdés

Család,kapcsolat,munkahely az egész élet?

Lassan már csak úszom az árral hisz ha teszek valamit úgy sem sikerül!


2013. febr. 4. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze. Volt ilyen időszakom. Nem is tudtam, merre induljak, anynira nem volt értelme semminek, amibe belekezdtem.

Ez 3 éve volt. Mindenben irányt változtattam. Meredeken. Új kapcsolat, új városba költöztem, új területen próbáltam elhelyezkedni, tanulni kezdtem. Amikor változtattam, minden ment magától, beindult az élet. Ma boldog és kiegyensúlyozott életet élek egy csodálatos ember mellett.

Neked is azt javaslom, hogy azt a területet változtasd meg, ami nem tesz boldoggá. Ne félj változni, változtatni! Megéri!

2013. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Azt tettem sajnos,elköltöztem,nagyot ugrottam,új város,munka,de sajnos visszatérek a kiinduló pontra,szóval amit elértem már nem fog jelenteni semmit.
2013. febr. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!