Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
94%

Ha filléreskedne, az zavarna. Mondjuk ragaszkodna hozzá hogy minden közös programot felezzünk, sosem hívna meg "csak úgy" egy fagyira, moziba.


Ha nem venne új telefont, cipőt, táskát stb, az nem.

2013. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

A férjemtől "elvárom", hogy meglepjen néha-napján valamivel, bár én kezelem apénzügyeket, így tudom, hogy mikor van felesleges pénz, amit kidobhatunk az ablakon.

Ilyenkor az egész családnak (neki, lányomnak és nekem) is vásárolunk valamit.

Amikor "csak" együtt voltunk, nem vártam el, hogy rámköltsön vagy rendszeresen ajándékokkal lepjen meg.

Mondjuk akkor én többet kerestem, mint ő, de ne, ha fordítva is lett volna, akkor se lett volna közöm ahhoz, hogy a munkájával megszerzett pénzt mire költi el.

A legfontosabb az volt, hogy a számlák legyenek befizetve és legyen mit enni egész hónapban.

Utána jöhet a szórakozás és minden más.

Igaz, mi az esküvőre és a családalapításra gyűjtöttünk. Igazából nekünk a lányunk volt a hosszútávú nagy ajándék egymásnak.

2013. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok dologtól függ...

Nálunk nem úgy van, hogy a párom költ rám, hanem mi költünk magunkra...megkérdezem van-e kedve vhova elmenni (mozi, balcsi..)

akkor elmegyünk nem ő visz.

Ha nekem szükségem van új telefonra, akkor azt mondom, hogy nézzünk nekem egy új telefont ( ő fogja nekem megkeresni, mert nem is értek hozzá, türelmem sincs utánanézni a telefonoknak)

Megvesszük közösen...

2szerannyit néha 3szor annyit keres a párom mint én..

egy számlára megy, hozzáférek én is...

ha ő magának akar venni valamit, azt is megkérdezi, vagy szól, hogy venne...

Még most is, hogy sajnos munkanélküli vagyok, nem vesz meg csak úgy semmit magának sem...közös döntések vannak


tehát nem mindegy a kapcsolat stádiuma, és hogy hogy álltok a pénzügyekhez.

Amíg csak jártunk és nem közösen képzeltük el az életünket,(vagyis nem tudtuk) addig semmibe nem szóltam bele, nem vártam el, hogy vegyen nekem akár egy fagyit is..hiszen a saját külön pénze volt.

2013. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

ma 13:08


De úgy értem,hogy az pl zavarna,ha vesz magának egy 100 ezres telefont,te már egy éve panaszkodsz,hogy milyen régi a telefonod,és neked mutogatná hogy milyen szép telefont tudott venni magának,mennyi mindent tud.....

2013. aug. 30. 13:13
 5/68 anonim ***** válasza:
53%
Nőként mondom,hogy nem és el sem fogadnék 100 ezres telefont még akkor se ha tudnám, hogy életem végéig együtt leszünk.
2013. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, mondjuk nem is vagyok oda a telefonokért.


Egy felnőtt ember vegyen magának telefont. Persze szép gesztus, ha mondjuk karácsonyra vagy szülinapra meglep vele, de kihisztizni nem jó ötlet.

2013. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
83%
1 év alatt össze lehet spórolni egy telefonra.
2013. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a feleség eléggé tesze-tosza. Ahelyett, hogy azt mondaná, hogy Drágám vegyünk egy új telefont közösen mert már nem jó az enyém csak célozgat.
2013. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

Ha a szüleimről lenne szó utolsó,megértem,vagy ha rokonról!


De a saját párod?

Ha megteheti,miért ne költene rád?

2013. aug. 30. 13:19
 10/68 anonim ***** válasza:
67%
Közös a kassza, mindkettőnk pénze a közös számlára megy. A pénzügyeket párom kezeli, de minden fillér sorsát megbeszéljük. Ha maszekban keres, azt ugyanúgy közös pénzként kezeli, megbeszéljük, mire költjük. Most kb ugyanannyi pénz jön be nekem, mint Neki, viszont rám sokkal többet költ el, mint saját magára.
2013. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!