Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel válaszolnátok ezt meg...

Mivel válaszolnátok ezt meg frappánsan de mégse bántóan?

Figyelt kérdés
Két hete megfáztam és azóta nagyon csúnyán köhögök. Elegem van már abból, hogy a páromon és családomon kívül minden "kedves" ismerősömnek van egy gúnyos megjegyzése amikor köhögök, mégpedig hogy "talán csak nem H1N1??" Szerintem nem szép dolog ezzel gúnyolódni főleg úgy hogy sokan meghaltak már benne, és párom pont emiatt aggódik hogy nehogy tüdőgyulladás legyen. Nagyon idegesítenek az ilyen gúnyolódások, ti milyen frappáns választ adnátok rá amivel nem bánthatom meg a másikat, de mégse legyen kedve többet felhozni ilyen formában a dolgot?
2009. nov. 3. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mond meg, hogy ameddig nem konnektor formájú az orrod és nem kunkorodik a farkad, addig ne izguljanak. :)
2009. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen annyit mondanek:De az!
2009. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Meg akarod gyilkoltatni a kérdezőt?
2009. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kérdezik, hogy "Csak nem H1N1?",mondd hogy "Nem, ez pestis" Vagy valami hasonló ledöbbentő súlyos betegség :D (kolera, lepra, AIDS =D) Ez poén lenne, én biztos ilyeneket mondanék. Bár velem az volt pár hete, hogy elég beteg voltam és aki megkérdezte, hogy "Hú, meg vagy fázva?" azt válaszoltam "Nem, H1N1" :D És az elkerekedett szemeket öröm volt nézni :D Mindenki egyből meghátrált két lépést :D
2009. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát amennyire félnek sokan...engem a sima tüdőgyulladás jobban aggaszt, de akkor se mondogassanak ilyet, erre senki sem kíváncsi. Amúgy azért jó ötlet, bár nem ismeretlenek közt(pl. villamoson) kell elsütni, lehet lincs hangulat alakulna ki:)
2009. nov. 3. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál naponta meg egy Calcium Sandoz pezsgőtablettát, és nem fogsz köhögni. Addig is én nem foglalkoznék piti beszólásokkal. Keress igényesebb társaságot.
2009. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt mondanám, hogy "de az!" és hozzátenném, hogy "lehet, hogy jobb lenne, ha nem is találkoznánk addig, amíg el nem múlik, nehogy megfertőzzelek"


Amúgy ha két hete beteg vagy, akkor nem kéne ilyen tömegközlekedési eszközökön utazni, meg munkábajárni, mert tényleg veszélyes ebben az időszakban (még ha nem is H1N1), lehet más vírus is, ami másra esetleg komolyabb hatással van, nem csak köhögni fognak, esetleg nem kéne mindenkit körbefertőzni!

2009. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha igazán frappáns akarsz lenni, vágd rá: "Meg a k* anyád az a H1N1-es".

[link]

2009. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Amikor megkerdeznek, hogy talan csak nem H1N1 akkor mondanam nagyon lazan, hogy: - lehet!:) Aztan had foljenek mergukben. Adasd be magadnak az oltast. Voltal mar dokinal?
2009. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tőlem is kérdezték már (én is betegeskedek) de sose értelmeztem gúnyosnak XD.. bár most hogy így belegondolok tényleg.. pl ha azt kérdeznék leprás vagyok-e, lejjebb görbülne a szám :\

Ahogy meggyógyulok én is beoltatom magamat ellene.. már csak azért is mert legyengült szervezetre extra-veszélyes.

2009. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!