Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel válaszolnátok ezt meg...

Mivel válaszolnátok ezt meg frappánsan de mégse bántóan?

Figyelt kérdés
Két hete megfáztam és azóta nagyon csúnyán köhögök. Elegem van már abból, hogy a páromon és családomon kívül minden "kedves" ismerősömnek van egy gúnyos megjegyzése amikor köhögök, mégpedig hogy "talán csak nem H1N1??" Szerintem nem szép dolog ezzel gúnyolódni főleg úgy hogy sokan meghaltak már benne, és párom pont emiatt aggódik hogy nehogy tüdőgyulladás legyen. Nagyon idegesítenek az ilyen gúnyolódások, ti milyen frappáns választ adnátok rá amivel nem bánthatom meg a másikat, de mégse legyen kedve többet felhozni ilyen formában a dolgot?
2009. nov. 3. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam: "Az,de ne aggódj,nem fertőző!"
2009. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én valami ilyesmit mondanék: Áh, dehogy az, H1N1-e mindenkinek lehet. Az enyém az H2N2, és ezt csak a túlélésre kiválasztottak kapják meg!
2009. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,azt én is hallottam,hogy ez H5N2..

Mindenki csak nézett,rákérdezni nem mertek,nehogy hülyénnek tűnjenek..

2009. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!