Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom be akar mutatni a...

A párom be akar mutatni a szüleinek. Ilyenkor mit szoktak ajándékba vinni?

Figyelt kérdés
Üres kézzel nem tudnék oda állítani, fõleg, hogy kb. egy hetet náluk leszek. Szeretnék valamivel kedveskedni nekik, de õ nem segít ebben, mert szerinte igazán semmi szükség rá, mert a szülei nem várnak semmit, csak engem szeretnének megismerni :) Ötletek, tippek?

2013. szept. 15. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Süss nekik sütit, ha mindenképp szeretnél valamit vinni, bár tényleg nem feltétlen szükséges. :)
2013. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is süss sütit és tedd bele egy kosárkába. :)
2013. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szintén a sütire szavazok. :)
2013. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ez jó ötlet és még idõm is van elkészíteni!
2013. szept. 15. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt megbeszéltük. :)

A süti azért is jó ötlet, mert láthatják, hogy az időt, az energiát, a munkát nem sajnáltad... Többet ér, mint valami kész tárgy.

2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Én is a süti mellett voksolok!:) Nézz ki valamilyen dekoratív, egyszerű süticsodát! (:
2013. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Normális" ajándékot nem érdemes venni ilyenkor. Nem ismered még őket, nem tudhatod mire lehet szükségük, akár még tolakodásnak is vehetnék.


A süti viszont kedves megoldás, mert gondolsz rájuk, energiát öltél a dologba.


Egyébként erre van egy sablon. A lányoktól süti, a fiúktól virág anyukának, egy üveg bor apukának.


Ennyi pont elég.

2013. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy és tudsz sütni, akkor vigyél saját készítésű sütit a családnak, apukának egy üveg pia. Ha nem tudsz sütni, akkor apukának egy üveg pia, anyukának bonbon.

Ha fiú vagy, akkor maradjon a pia meg a bonbon. A süti egy pasitől elsőre erőltetett.

2013. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Eisenherz válasza:
Mindenki azt írta, hogy süssél sütit, ezért én is sokadikként leírom, hogy süssél sütit :)
2014. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Egy hatalmas rúd téliszalámi, oszt annyi.
2015. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!