Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a párommal ha nem...

Szakítsak a párommal ha nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Párom az apjával és testvérével él egy elég rossz állapotú házban, néha a huga is meglátogatja őket. Párom szeretné ha odaköltöznék, én félek mert három pasi nem kis gond. Albérlet kizárt mivel én a faluban ahol lakunk jól érzem magam és amúgy sem tudnánk fentartani. Mit tegyek, jobb lenne szakítani?
2013. szept. 15. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha szakítani nem is szakítasz, de ne költözz oda. Egyértelmű hogy egy ingyencselédre van szükségük.
2013. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán értem..az oké, hogy nem akarsz 3 pasira gondot viselni, bár ez nem is lenne kötelességed, ha négy ember él együtt négyfelé oszlanak a teendők is. De csak azért mert nem akarsz ilyen körülmények közé költözni, miért kéne rögtön szakítani?
2013. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon nehéz bizonyos helyeken, de azon legyetek, hogy mindketten el tudjatok menni dolgozni. Ha betanított munkára, akkor arra. Így két fizuból ki tudtok venni egy albérletet és ha szűkösen is, de meg tudtok élni. Tapasztalat.
2013. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha t*hó parasztokkal van dolgod (ugye falun éltek), akkor számíts rá, hogy valóban gondok lehetnek. Mielőtt még valaki lehurrogna, elmondanám, hogy én is falusi férfi vagyok és tudom, hogy milyenek falun az emberek.


Ezért amúgy én sem értem, hogy miért kéne szakítanod...

2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Szakítanék. A párod egy szemét, aki rabszolgának akar téged használni. Dobd ki, amíg nem késő!
2013. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó előtti!

Annak ellenére, hogy falun élsz, ezzel takarózol, nem kellene általánosítani,

Falun is emberek élnek, emberek különböző jellemmel.


Nálunk a szüleim mindent megosztanak egymással, pároméknál mindent az anyja csinál(ők megyeszékhelyen laknak, a szüleim kisközségben)



Kérdező!


A fentiek ellnére is egyet értek veled.

3 férfivel együtt élni nehéz. Ha kiveszik a munkából a részüket akkor is.

Tegyük hozzá,mhogy egy kapcsolat buktatója is lehet a költözés, akkor is ha 2-en vagytok. Itt viszon neked 3 emberhez kell alkalmazkodnod, míg a párod nak csak 1-hez, hiszen a többiekkel már megszokott közösségben él.

Unokatesóm 4(!) pasihoz költözött,2 évig bírta, úgy, hogy nem mindig ott aludt..nem ingyencselédnek volt ott, de így is sokk volt..:)

Falun olcsóbb a bérlet mint másutt. Masik unokatesómék 40e-ért 3 szoba nappali konyha fürdő, elöszoba, terasz, hatalmas kertet béreltek

2000 fő lakosú településen...


Emiatt szerintem nem kell szakítanotok, nem hinném, hogy a párod örök életében ott szeretne lakni, akkor kell költözni, ha ezt meg tudjátok tenni, nem a szülőkhöz( vagy különbejáratú lakáshoz hozzájuk)


Mennyi idősek vagytok?

Miőta vagytok együtt?


(Csak, hogy árnyatabb képet kapjunk:))

2013. szept. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha már csak felmerül benned a rossz érzés a költözéssel kapcsolatban, ha úgy érzed, hogy az nem lenne neked jó, akkor ne költözz. Ettől még nem kell szakítani, keressetek a pároddal más megoldást.
2013. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mért kéne odaköltözni, ha nem akarsz?

Nekem házas ismerőseim is vannak, akik saját házba is költözhettek volna anyagi lehetőségeik alapján, de nem akartak összeköltözni, mindenki a magáéban maradt.

2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!