Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miattam akarja...

Mit csináljak? Miattam akarja elhagyni a családját, de én semmit nem akarok tőle!

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám szerelmes lett belém és miattam el akarja hagyni a feleségét és 3 pici gyerekét. A felesége engem hívogat, hogy szálljak le a férjéről, pedig én semmit nem csináltam, semmivel nem bíztattam, sőt, megmondtam neki, hogy eszébe se jusson, mert szeretem a férjemet és nekem nem kell más.
2013. szept. 7. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2013. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh...szerintem se foglalkozz velük.Majdcsak lekopik.
2013. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha feleség hív; szépen magyarázd meg neki, hogy foglalt vagy és nem érdekel a férje.

A pasi meg ha elválik, mert szerelmes lett egy nőbe, akit nem érdekel...akkor menjen is

2013. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudom. Csak egy nem normális ember tud úgy "szerelmes lenni" valakibe, akitől nem kap semmiféle jelzést, biztatást semmi szemezést, kacérkodást akár viccesen is. Ha nem normális, akkor elhiszem persze, az ilyen elveszti a realitásérzékét. Honnan veszi, hogy a semmiért elhagyja a családját, ha nem vagy fogadóképes?Lehet, hogy komolyan vett, vagy félreértett biz. jelzésedet?
2013. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a férjednek hogy rádvan szállva és nem kopik le rólad, meséld el neki a dolgokat.
2013. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az utóbbi jó ötlet. Mert ez eg ybetegség és nem hiszem hogy szép szó használ, igencsakkeresztbe tehet. AZ első az hogy a férjed felkészülten fogadhassa a hülyeségét tehát tudjon róla.
2013. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha egy szemezésért mindenki válna, senki sem lenne házas :D
2013. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Én valahogy úgy értelmezem ezt a kérdést, hogy a két kolléga összejöttek, hogy időnként egy kis szex..

aztán a férfi szerelmes lett, de a nőnek nem kell több.

2013. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, ez számomra egyszeregy, a férfi nem miattad akarja otthagyni a családját, hanem azért, mert rossz a házassága, rosszul érzi magát benne. Te ebben a körben max ürügy vagy, már bocsi... a feleségnek meg sokkal könnyebb veled vádaskodnia, mint azt tudomásul vennie, hogy tönkrement a házassága, amiben nyilván neki magának is megvan a saját felelőssége, könnyebb mást vádolni és hibáztatni, mint saját hibánkkal és saját elszúrt életünkkel szembenézni...

Úgyhogy ha legközelebb megtalál, egyszerűen hívd fel a figyelmét, hogy az ő házasságát Te nyilván nem tudtad tönkretenni, hisz ott sem voltál, ha az a kérdése, hogy miért hagyja őt ott a férje, akkor ezt a kérdést önmagának kellene feltennie, meg a férjének.

2013. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja, más a gond abban a házasságban, nem te, de azért a férjed készítsd fel nehogy köztetek is történjen valami félreértés
2013. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!