Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a pasimmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a pasimmal? Már nem szeretem, és mással akarok lenni.16L

Figyelt kérdés

Már pár hónapja így van. Pontosabban mióta új suliba kerültem, év eleje után 1-2 hónappal kb. Eléggé bejön osztálytársam, minden nap beszélünk is elég sokat. Suliba is szemezünk. De nem is igazából miatta akarok szakítani. Hanem mert elegem van ebböl a kapcsolatból. Nem szeretem, csak megszoktam, hogy velem van. Mindig mikor összeveszünk, akkor szakítani akarok, de mindig annyit beszél, hogy sose találok mást, aki úgy szeret, meg elfogad mint ő. Mert elég hisztis tudok lenni. És így kb amiatt maradok vele, mert félek, hogy igaza van. Tudom, hogy ezzel csak sakkban tart.

Annyira vágyom arra, hogy mással legyek. Nem kurvulni akarok, de egyszer vagyok csak fiatal. És tudom, hogy meg fogom bánni, hogy elb*sztam a fiatal korom rá. Megtiltotta, hogy osztálykiránduláson üvegezzek. Mert biztos lesz*pnék valakit..

Nem találkozhatok nagyon fiúbarátaimmal, mert szerinte biztos megcsalnám az összessel. Egy sráccal enged, mert ő a hugának is a barátja. De mással senkivel. Anyám nem korlátoz ennyire, mint a pasim. Sziget-re is elmehetnék, de nem enged.

És akkor ténylegesen a kérdés. Hogyan szakítsak vele? Mit csináljak, hogy ne törjek meg, mikor elkezdi mondani, hogy nem találok mást, aki elvisel? Ki akarok szállni ebböl a kapcsolatból, és élni !


2012. máj. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
légy határozott. hidd el a leírtak alapján csak annyit tudok mondani, hogy a szakítás után csak boldogabb lennél!
2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Várd meg még a másik tuti nem lesz. Akkor dobd. Nehogy két szék közé ess.
2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel old meg. Szakítsból úgyis divat van már itt!

Az Sms es megoldást tudom ajánlani mert ez a leg meg döbbentőbb és komolytalanabb.. Nem kurvulni akarsz csak ribanckodni.. Értjuk na..

2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ribanc
2012. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Carlsokolbász ***** válasza:
55%

Írj neki egy cetlit!

Hello bébi! Üdvözöllek a kidob-lakkban jelenleg egy vendégünk van: TE!


Az exlotyód

2012. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki azonnal! HOLNAP! De komolyan... Hogy merészeli megmondani, hogy mit csinálj, meg kivel barátkozz?! Meg ez a "nem találsz senkit" dolog is annyira szánalmas... 16 éves vagy, könyörgöm. Be ne dőlj ennek az egésznek!

Egy szánalom a barátod. Állj a sarkadra, kérlek, mert ha nem, akkor tényleg elcseszed a fiatal korodat!!!

2012. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jó duma.. -Nehogy megmondja már a pasi..

Mert egy nő nem mondja meg a pasijának kivel barátkozzak!? Nem mondja hogy a szabadidőmbe neki mit szaladgáljak és vásároljanak be neki!

Egy nő nem is szokta meghívatni magát minden hülyeségre nyaralásra stb..

És egy nő nem szokott beleszólni az életedbe mi lehetsz és mi nem. meg hol ihatsz és hol nem mivel kivel meg mikor. Áááá.... :D Én már megértem aki üti a nőket mint a lovat. XD

2012. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!