Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem fel a nővéremet?

Keressem fel a nővéremet?

Figyelt kérdés
17éves vagyok! van egy nővérem kb 35éves lehet vagy több(féltesóm apáról) nem ismerem!! 2éves voltam amikor utóljára láttam(nem nagyon emlékszem rá)amikor apukám meg halt,nem is jelentkezett többé!! csak apukám végrendeletét követelte(5éves voltam)elmondások alapján nagyon érdek ember! de én szeretném meg ismerni,mert mégis csak a tesóm!!apukámnak a családja sem tud róla semmit!!!!!de nem tudom hol keressem fel!! segítsetek!!
2009. nov. 5. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan keresd meg.

Miért lenne érdekember,azért,mert a végrendeletet kérdezte?

Hiszen apukád gyermeke ő is,tehát járt neki örökség.

Szerintem elég idős vagy már ahhoz,hogyha találkozol vele meg tudd ítélni,hogy milyen valójában.

2009. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem keresd meg nyugodtan.

Itt talán tudnak segíteni: Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala 1094 Budapest IX. Baláz B. u. 35.

Leírod nekik, hogy a nővéred és az adatait ami tudsz róla!

Sok sikert!

2009. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem ugy mondták hogy megígérte hogy el megy a temetésre,de még koszorút sem küldött se semmit! nem arról van szó,hogy nem vitt semmit a temetésre,hanem hogy el sem ment! és utánna meg a végrendeletért hisztizett anyámnak a temetés napja után! de nem tudom hogy hol merre keressem fel,és hogy egyáltalán kíváncsi e rám!!de azért köszi a választ!
2009. nov. 5. 11:56
 4/10 A kérdező kommentje:
11:52 köszi a címet:D
2009. nov. 5. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt végrendelet, volt hagyatéki tárgyalás is, végzés is azon nincs rajta az akkori címe? Az máris egy nyom, amin elindulhatsz.


Én is megkeresném, ha érdekelne, mi van vele? Miért ne?

2009. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani,hogy hallgasd meg a másik felet is,és utána mondj véleményt...Lehet,hogy neked ezt mondták,de em biztos,hogy úgy volt ahogy volt..Arra persze nem gondolsz,hogy esetleg azért nem ment mert félre tájékoztatták a temetés miatt,vagy éppen kórházban,külföldön volt..stb.Nem fogja senki azt mondani,hogy bocsi,de nem akartam,hogy ott legyen,és miattam nem jött el(ne én legyek a gonosz)

A másik: Követelte az örökségét!Neki nem kell követelnie azt ami jár...

Írtad,hogy nagyon régóta nem találkoztatok,jóformán semmit nem tudsz róla..Arra te sem gondolsz,hogy mi van akkor ha szándékosan nem keresett meg eddig téged,és nem is akar részese lenni a te családodnak ,mert valamiért ő is megbántva érzi magát???Én előbb csak írnék egy levelet amiben megkérném,hogy találkozzunk.Ha reagál rá,és visszaír vagy telefonál akkor tiszta szívvel mennék a találkozóra,és ismerkednék.Ha nem reagál,akkor egyértelmű,hogy nem áll szándékában megismerkedni veled,így békén hagynám...

Nem vagyunk egyformák,és nem mindenki akar a majdnem elfelejtett rokonokkal megismerkedni...Nem írtad te mennyi idős vagy(gondolom 15-16 éves) ha igen akkor 13-15 éve nem láttátok egymást.Sok idő ez!!!

2009. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
174 de ott van az elején:D
2009. nov. 5. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
12.07-es vagyok.Bocsánat! Tényleg megírtad!!
2009. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen tesom keresd fel ha gondolod remélem nem csalodsz mint én. Azért vigyáz ne hagyd magad kihasználni.
2009. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
javítás: 17! és nem 174 bocsi:D elírtam
2009. nov. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!