Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 7,5 éves első...

Mit vegyek egy 7,5 éves első osztályos kislánynak karácsonyra /inkább olcsóbb öleteket várok, mert szűkös a keret/?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy társas játékot,így együtt tudtok lenni,és ajándék is volt.A legjobban szerintem a vele töltött időnek örül.Legalábbis az enyém.
2009. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami nagyobb betűs könyvet, amit már el tud olvasni. Nem tudom, most létezik-e ilyen, de amikor én kicsi voltam, volt a "Már tudok olvasni" sorozat.
2009. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekelne, hogy kije vagy annak a kislánynak és mennyire szűkös az a keret? Így jobb választ tudnék adni...
2009. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az anyukája vagyok, munka nélkül,és rajta kívül még vagy 10 embernek kéne vennem ajándékot /család/

5000-re gondoltam, de inkább több apró dolgot vennék.

2009. nov. 5. 12:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

öcsém mikor ennyi idős volt,ugye elsős volt,már tudott betüzni

kapott kb 10 ajándékot (nem egyszerre,hanem 3 napra szétosztva)

apro kocsi,kifestő,lényegtelen

azota is csak arra emlékszik,hogy első karácsony,amikor már tudott"olvasni"

mindenre szépen nagy betükkel ráituk,hogy Lacikának Anyátol,másikra hogy apátol,testvértől,ha több ajándék,akkor mindre...

volt,hogy félórába is beletelt,de ott igrált a fa alatt,hogy el tudta olvasni...ajándék már meg se hatotta nagyon...

2009. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kicsi lányok imádják az apró csecsebecséket. Vehetsz neki színes matricákat, ha hosszú a haja, akkor csillivilli csatokat, díszgumikat, színes gyöngyöket, esetleg gyöngyfűzőkészletet, vagy valami más kreatív hobbi készletet, plüssállatkát stb. Egy 7 és féléves még kisgyerek, minden játéknak örül.
2009. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ismerős hasonlo koru kislánya mikor kérdeztük mit kér,rögtön azt válaszolva,hogy sminkelhesse magát...tündérszép kislány

kapott gyereksminket...

2009. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,az eddigi hasznos ötleteket.
2009. nov. 5. 12:41
 9/16 anonim ***** válasza:

A legjobb ajándék az lenne, amire a kislányod vágyik...


Egy ilyen idős gyerektől nagyon könnyen megtudható, mit szeretne legjobban karácsonyra :

- vidd el egy játékboltba nézelődni, félóra alatt megtudod, mit szeretne legjobban...

- írjon a Mikulásnak (Télapónap, Jézuskának, ízlés szerint), ebből is megtudhatod a szíve vágyát...

- ha beszélgetsz vele, akkor is egy-kettőre kiböki majd, milyen játékra vágyik a legjobban...

2009. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szoros a keret, nem praktikus megkérdezni a gyereket, mert jöhet valami sokkal drágábbal, aztán a végén csalódás lesz a karácsony, amikor nem találja a fa alatt. Akkor már jobb, ha eleve meglepetés, hogy mit kap. Múltkor egy barátnőm pici lányának néztem játékboltban ajándékot, sokezer forint alatt alig lehet kapni valamit, elsősorban drága csodajátékok vannak. Ha oda beviszed a kislányt, egészen biztos, hogy nem a kétezer forintos apróságot fogja kinézni magának, hanem esetleg a soktízezer forintos játékkonyhákért, felszerelt babaházakért fog fájni a kis szíve.
2009. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!