Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a családommal?

Mit tegyek a családommal?

Figyelt kérdés
A családommal egyáltalán nem jövök ki jól.Mindig én kapok mindenért.Nekem semmit sem szabad csinálnom a nővéremnek pedig mindent én akármit csinálok az sose jó..mit kéne hogy tegyek??
2009. nov. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

te is csináld velük ugyanezt.

azzal, aki a legkevésbé ilyen veled, annak legyen szabad szinte minden veled kapcsolatban, légy kedves vele stb., aki meg a legkövetelőzőbb, azzal szemben legyél te is nagyon kritikus. majdcsak észbekap, csak legyen látványos a különbség, ami a bánásmódot illeti.

2009. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám nekik h ezt igazságtalanságnak érzem és megkérdezném miért van ez így.
2009. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, nővérem mindig példás volt, neki semmit nem kellett otthon csinálnia mert mindig csak tanult. Én meg segíteni akartam mindig valamiben és ugye ha valamit rosszul csináltam én voltam a bűnös.
2009. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit tegyek..:\ mikor szóváteszem mindig az van hogy ez nem igaz ...
2009. nov. 5. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én időnként azt gondolom, hogy ha mindig csak szidást kapok, legalább ne a legjobb igyekezetemért kapjam...
2009. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!