Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznátok egy munkahelyen...

Dolgoznátok egy munkahelyen párotokkal?

Figyelt kérdés

Van bejelentett munkahelyem egy áruháznál,de több,mint 4 éve itthon vagyok a 2 gyerkőcömmel. Van még 1 évem itthon és gondolkoztam azon,hogy tavasszal már szólok előre,hogy mikor mennék vissza,de a munkaidőmet megváltoztatnám,mert eddig délutános/esti műszakban dolgoztam és ez nemm épp ideális 2 gyerek mellett. Viszont,ha elutasítják,hogy délelőtt dolgozhassak,nem tudok ott maradni. Valószínűleg akkor lenne lehetőségem páromhoz bekerülni,de szerinte az nem jó ötlet.

Szerintetek is rossz?


2013. szept. 21. 08:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egy cégnél dolgoznék, de ugyanabban a helyiségben semmiképp.

szerintem sem teljesen normális dolog, h összemosódik a magánélet és a munkahely. a kollégáknak is kellemetlen egy kicsit, mert lehet, h az egyik felet kedvelik, a másikat meg nem, viszont nem tudják őket igazán külön kezelni.

2013. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez csak és kizárólag rajtatok áll. Van akik tudnak együtt dolgozni, van akik nem. Én a férjemmel dolgozom együtt, és nincs vele bajom. Az igaz, hogy jó ha elmegy egy egy délutánra a szüleihez, vagy esetleg én az enyémekhez. Kell néha a távolság. De nem biztos, hogy kenyértöréshez vezet ha egy munkahelyen próbáljátok meg. Megasztán a lehetőséget meg kell fogni mert nehéz ma állást találni.

Ki kell próbálni. Puding próbája az evés :) sok sikert!!!

2013. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jézusom, de rühellem azt a mondást, hogy puding próbája az evés... tudom, nem ide tartozik, de ez kikívánkozott.
2013. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha valaki azt mondja, hogy ne megy egy munkahelyre mert a párja ott dolgozik, neki meg más lehetősége nincs, az hazudik.
2013. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is bevált. A munkahely nem egy wellness központ, ahol az ember egész nap élvezkedik, hogy "végre" nem kell a feleségével/férjével lennie. Biztosítunk magunknak különlétet, ha kell, de ez nem merülhet ki csak a munkában, mert ott valami gond van akkor. :) Mi szeretünk egy légtérben lenni akár 0-24 is, hiszen szeretjük egymást már több, mint tíz éve. Nem igénylünk különlétet, sőt... :) Persze nem pusztulunk bele, ha pár hetet külön kell töltenünk.
2013. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Igazatok lehet,de hiszem azt,hogy én is és párom is a munkájával lenne elfoglalva. Majdnem 1 légtér,de külön részleg.

A felmondás miatt zűr lenne az biztos,ez volt az egyik ok,amiért azt mondta,hogy rossz ötlet és igaza/igazatok van,de a szükség az szükség. Persze nem minden vágyam,hogy csak oda mehessek,de lehetőségnek tartom,ha nincs más.

2013. szept. 21. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!