Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kedvenc hobbija a...

Párom kedvenc hobbija a horgászás, amivel nincs is baj de ő közben beleugrál a négy méter mély vízbe. Nagyon féltem őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt a négy méter mély vízzel van a baj, vagy azzal, hogy közben a bot a vízbe lóg és a végén feltekeri magát a saját horgára?


Az utóbbit megértem, én sem tolerálnám ha ennyire nem lenne körültekintő.


A négy méter mély vízzel nincs baj, ha tud úszni. Én nő létemre 15 méter mély tóban úszok 3 kilométeres hosszokat nyáron.

2013. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki tudja mi van a vízben, nem szeretném ha valamibe esetleg belelépne. Amúgy ő nem úszik hanem így veszi le a halakat a horogról.
2013. szept. 21. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Az szerintem sem jó ötlet, hogy így kapja le a halakat.


Normál esetben semmi veszélyes nincs a vízben, hacsak nem bányatóban horgászik, emiatt ne aggódj.

2013. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy folyó ami tele van hínárral és siklókkal. Mellesleg mindig koszosan és büdössen jön haza a horgászásból.
2013. szept. 21. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó dolgok vannak.
2013. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy merítőhálót!
2013. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na tudod kit etess. 4 méter mély vízben nem lehet semmibe belelépni, elszóltad magad, kamubetyár.

Menj, játssz magaddal, abban több az élvezet.

2013. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!