Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, ahol a nő...

Van olyan család, ahol a nő ment ki dolgozni külföldre, nem az apuka? Mennyire viseli meg a családot?

Figyelt kérdés

Én elég erősen gondolkozom ezen, csak még nem igazán döntöttem...férjem abszolút támogat, de van egy gyermek is (11 éves), ő visszavonhatatlanul sérülne?

Köszi a válaszokat!


2013. szept. 22. 11:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát van,a szomszéd lány Svájcba jár ki a férje meg itthon lógatja a lábát.Hadd ne mondjam ,hogy mit csinál...
2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól is sérülne, ha elfogyna otthon a lové.

Mi az ok, te vagy szakképzett, te beszélsz nyelvet, te találtál munkát, férjed helyi munkája rendben van, igy ú szoba sem került mint álláskereső?


Szerintem az alapján dönts hogy férjed mennyire érett, azért sokszor kell helyesen kezelnie a gyermeket.

A gyermekkel teljes mértékben ki kell beszélned, hogy ez pontosan miért hogy és meddig zajlik, célszerü az adott ország nyelvére oktatni, ha idővel ő is kimehet ne legyen ott neki minden ijesztő és idegen.

2013. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A férjem nem lógatná a lábát...neki van rendes munkája. Nekem is csak nagyon kevés fizuval.
2013. szept. 22. 11:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen családot, a nő kb 20 éve külföldön dolgozik, a férje is dolgozik rendesen, de itthon.Lakást felújították, kocsit vettek, jól élnek, a kisgyerek azóta felnőtt, a család még együtt van. A nő kb évente jön haza 2 hónapra. hogy mi tartja őket össze, ki tudja, ők megvannak, de szerintem az esetek 99%-ban ez nem működik.
2013. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ilyen hosszú időre azért nem mennék. :) Csak, hogy kicsit rendbe szedjük magunkat anyagilag, kifizessük a hiteleket...
2013. szept. 22. 11:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja a férje azért lógatja a lábát otthon,mert a lány prosti Svájcban és küldi neki haza a pénzt,ő meg nem dolgozik hanem "vigyáz" a gyerekekre.Ilyen is van.
2013. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Olyat én is ismerek...lehet , hogy közös ismerős.
2013. szept. 22. 11:24
 8/21 anonim válasza:
61%

Én egy ilyenről tudok, a nő Angliába ment ki, de csak egy hónapra.

Viszont haza már terhesen jött és meg is szülte a gyereket.

A dolog meg úgy bukott ki(de ez már nem 100%, csak 99%), h a hónap alatt végig jóban volt egy kinti kollégájával meg egyszer feküdt le egy négerrel, mert ki akarta próbálni.

Aztán itthon mikor rájött, h mi van, akkor nagyon úgy tűnt neki, h a néger férfitól van a baba, szal inkább elmondta, mert nem akart nyilvános cirkuszt.

Aztán mikor megszületett akkor mégis csak úgy nézett ki, h a kollégától van, mert nem fekete egyáltalán.

Szép sztori:D

2013. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van!Csak érdekességként írtam le.Egy kicsit dühít,hogy a pasi munka nélkül is megél a feleségéből,én meg hajtok mint az állat nap mint nap.
2013. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Akkor menj ki te is, ki tart vissza?

Az ilyen félrekefélős sztorik most annyira nem érdekelnek, normális pár vagyunk, szeretjük egymást és kizárólag a kereset miatt váltanék. Ilyen sztorit nem ismertek?

2013. szept. 22. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!