Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg ilyen sok család megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok család megy szét azért, mert van az apuka életébe egy másik nő?

Figyelt kérdés

Olvasgatok itt,és szinte mden 2. kérdés ilyen témájú!A válaszokról nem is bezsélve:(Az ilyen kérdéseknél olyanok válaszolnak,akik ugyanebben a cipőben járnak,vagy előfordult a csládjukb.Nagyon eloszomorító,h vannak még olyan "nők",akik képesek egy családot szétzúzni,csak h nekik jó legyen:(

Mi az oka ennek?Miért neveli sok nő egyedül a gyerekét/gyerekeit?Mire jó a másik nőnek az h a gyerekek csonka családba nevelelkednek?


2010. ápr. 16. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
mert idióták,nem gondolnak bele,h 5-10év mulva majd ha nekik lesz férjük,gyerekük,akkor ők fognak szenvedni,mert a férj huzsonnemsokéves lánykával szorakozik,mig ő otthon gyereknevel...
2010. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

"Miért neveli sok nő egyedül a gyerekét/gyerekeit?"

Mert nem olyan nyámnyila, hogy egy ilyen férfival maradjon együtt, és még nem talált/keresett magának új párt.

2010. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És a pl olyan nő oldalán keresi a boldogsáot,akinek egy másik kapcsolatból van gyereke?
2010. ápr. 16. 17:34
 4/28 A kérdező kommentje:

Második!

2 gyerek mellett v több sztem nem sok ideje van a nőnek párt keresni,meg szerintem nem is találna sok jelöltel,mert mki azt gondolná:"na ez is apát keres a gyerekeinek"

2010. ápr. 16. 17:35
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Igen, sajnos sok ilyen eset van :( Én sem tudom megérteni, de én azt mondom mindkét fél hibás. Nem csak aki megcsalta a másikat, hanem akit megcsaltak is. Mindennek van oka. Persze a fő bűnös akkoris a megcsaló férj, de elhiheted nekem, hogy ugyanennyi házasság megy szét a nő félrelépése miatt is, tehát ez nem férfi sajátosság, ugyanúgy megteszik a nők is, de a férfiak kevesebbet látogatják ezt a fórumot, mint a nők. Szóval mindenki hibás, de ez a rengeteg válás, ami manapság megy, elképesztő :(
2010. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Akit megcsaltak ő miért rossz?
2010. ápr. 16. 17:38
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Mert lehet, hogy sokat hisztizett a nő, vagy ilyesmik. Nincs túl sok tapasztalatod az életben, jól érzem?
2010. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Nem azt mondom, hogy rossz, de mindennek van oka. Persze ez az ok lehet olyan is, amiről a másik egyáltalán nem tehet, ez esetben természetesen undorító a dolog (Gondolok itt arra, hogy veszélyeztetett terhes a feleség például és nem lehet szexelni), de akkor amikor például a feleség a fejébe veszi, hogy ő mostmár anya és akkor csak a baba létezik, a férj egy semmi (sajnos rengeteg példát látok erre), akkor ő is hibás a dologért. Tudni kell összehangolni a dolgokat és megbeszélni a problémákat, de ez egyre inkább elmarad. Ugyanúgy persze a férfi is hibás akkor ha a nő csalja meg, hiányzott valami a kapcsolatból, legyen az tényleg bármi, de itt is ugyanúgy érvényes, hogy akkor nem mentség, ha a másik fél nem tehetett róla (mondjuk a férj külföldön kapott csak munkát), szóval az éremnek két oldala van az esetek 99%-ában mindkét fél a felelős, de a fő bűnös a megcsaló.


Én egy megcsalás miatt nem válnék el, ennél azért számomra többet jelent a házasság, folyamatos megcsalásért már igen, de egy megcsalás esetében inkább próbálnám megmenteni a házasságomat.

2010. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudhatom,h mennyi tapasztalatom van,ez csak külső személő tudja rólam megmondani:)
2010. ápr. 16. 17:45
 10/28 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én olyanról is tudok,h az apa aki csalta a feleségét(csak 1 hétig tudta,mert hamar kibukott,hisz a nő nem volt hülye)le is lépett...mondván h a nő kibírhatatlan,azért mert kiakadt abba az 1 hétbe azon h a férje hajnalba esik be az ágyba.

2010. ápr. 16. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!