Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki sms-t vagy ne?!

Írjak neki sms-t vagy ne?!

Figyelt kérdés

2éve nem beszéltünk a volt párommal!Azóta minden egyes nap eszembe jut..egyszerűen már kikészít a gondolat:)

Szóval neki van már elég jó ideje egy barátnője(10évvel fiatalabb kis p*csa,2.os gimis)Elvileg nem szereti!

Na mindegy,írjak vagy sem!

Ha igen akkor mit?

Nem lenne gáz?

Köszi:)


2009. nov. 5. 22:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki. Ha a másik lánnyal van, nem biztos, hogy nem szereti. Ha hiányolna téged, ő irna neked sms-t. Ne zavarj bele az életükbe. Két év alatt valszinű elhidegült tőled. Lehet, hogy benned sem igazi érzések, csupán a nosztalgia, esetleg a féltékenység munkál. Szóval gáz lenne, ha irnál neki.
2009. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Az a fiú amúgy egy szeleburdi alak!

Tuti van most is 1-2 szeretője..és én semmiféle kapcsolatot nem szeretnék csak megtudni,h hogy van!

Ennyit..

Akkor ne?

2009. nov. 5. 23:03
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Írj neki, de csak baráti alapon abból kiderül hogy ő hogy áll veled szemben ill a párjával mi van lehet ha elkezdtek haverként összejárni elmúlik ez az érzés, plusz ki tudja mennyit változott azóta. persze ha csak bekeverni akarsz (fiatalabb kis p*csa) annak értelmét nm látom...
2009. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
23:05 lennék ja az más, abban nincs semmi rossz azt hittem hogy esetleg valami újrakezdés lenne a dolog hátterében
2009. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Neeem,nem akarok bekavarni,csak megtudni h i van vele..

Én elköltöztem azóta egy másik városban és csak ritkán járok haza+van egy vőlegényem is!:)

Csak nem akarom,h félre értse..

Ezért is nem merek írni!

Na meg azt sem szeretném ,h a kislány megtudja:)

2009. nov. 5. 23:10
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny vagy.
2009. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
az hát :)
2009. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tényleg!

Csak szar egy helyzet,mert legjobb barátok voltunk..összejöttünk..szakítottunk és hát azóta nem beszélünk..

És ahogy hallottam nem alakul túl jól a sorsa..

Én tényleg boldog vagyok a vőlegényemmel,most költözünk Írbe és nem szeretnék úgy elmenni,h ne tudja mi a vele:)

2éve nem is láttam:)Hogy lennék féltékeny:)

2009. nov. 5. 23:22
 9/43 anonim ***** válasza:
88%

szerintem írj neki, nagyon jó dolog, ha időnként tudtok egymásról, csak mint két régi barát. :)

de NE sms-t!

inkább e-mailt. az sms-ből lehetnek gondok, mert esetleg észreveheti a barátnő, ha turkál a volt párod telójában.

2009. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nincs se iwiwje,se emaije sem pedig msnenje:)

Hmm..annyira nem tudom h mit tegyek:)

Mindenki az mondja írja,de én nem akarom h félreértse,netalán elpletykálja és valami bonyodalmam legyen belőle

2009. nov. 5. 23:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!