Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki sms-t vagy ne?!

Írjak neki sms-t vagy ne?!

Figyelt kérdés

2éve nem beszéltünk a volt párommal!Azóta minden egyes nap eszembe jut..egyszerűen már kikészít a gondolat:)

Szóval neki van már elég jó ideje egy barátnője(10évvel fiatalabb kis p*csa,2.os gimis)Elvileg nem szereti!

Na mindegy,írjak vagy sem!

Ha igen akkor mit?

Nem lenne gáz?

Köszi:)


2009. nov. 5. 22:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
49%

Ne tökölj! Írjál neki! Mi van abban, nem az ellenségedről van szó...Életed része volt.

Szia! Rég hallottam felőled. Mi újság veled mostanában?

2009. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%
én biztos nem aláznám meg magam azzal, hogy írok neki. őt nem érdekled, mert akkor ő írna neked. neked vőlegényed van, és elmentek Írországba. Miért írnál neki? és ha nem válaszol? benne van a pakliban, és az még rosszabbul fog esni.
2009. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Minek írnál neki?

2 évig nem kerested, mostmár felesleges.

Vőlegényed van, lehet, hogy félreértené, ha felkeresnéd a volt barátodat.

Sőt lehet, hogy az ex is ugy gondolná, hogy a kapcsolatot akarod ujraéleszteni.

2009. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Ő nem tudhatja szám mert csak a szüleim tudják"otthon"és nem hiszem h tőlük elkérné:DY
2009. nov. 5. 23:37
 15/43 anonim ***** válasza:
95%

Ne írj!!!

Hagyd békén!

Az eltelt 2 év alatt ő nem keresett téged, ebből tisztán látszik, hogy kicsit sem érdekled, csak nevetségessé teszed magad...


A jelenlegi pároddal szemben is elég furcsa lenne : te mit szólnál, ha megtudnád, hogy SMS-t írt a régi csajának?!...


Azért érdemes lenne alaposabban végiggondolnod : biztosan a jelenlegi pároddal akarod összekötni az életed? Hiszen még mindig a régi pasid izgat!...

2009. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon akarná, megszerezhetné a számod. ha írsz neki, azzal nyilvánvalóan azt fogja hinni, hogy gondolsz rá, és talán hiányzik neked. kell ez neked / nektek?


egyáltalán, a mostani vőlegényeddel hogy álltok? mert én úgy érzem, hogy őt nem is szereted.

2009. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

"2éve nem beszéltünk a volt párommal!Azóta minden egyes nap eszembe jut..egyszerűen már kikészít a gondolat:) "


ha nem akarnál semmit a volt párodtól,nem igy irnál rla...

Aéjas dolog lenne a részedről belemásznod az életébe 2 év után,és a mostani párod sem repesne az örömtől,ha irnál neki

2009. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te még mindig oda vagy a volt párodért ezt egyszerűen ki lehet venni az írásodból,féltékeny vagy,ez a típikus női szöveg,hogy ja van egy hülye pi*a nője nem szereti,mégis honnan tudod?:D

Szerintem gáz lenne ha írnál neki,ha ő nem keresett pont te aki nő vagy keresnéd,ha ő sem érdeklődik utánad akkor szerintem zárd le ezt az ügyet,amúgy is van egy völegényed akit szeretsz:)))

2009. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
64%
Telefonszámot manapság a legegyszerűbb megszerezni:D
2009. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki! Tényleg ha akart volna valamit, akkor már keresett volna. Ha még párod is van, minek csinálnád a feszkót magad körül? Azt hiszed a jelenlegi párod örülne ennek, lehet, hogy csak feleslegesen féltékennyé tennéd, és akkor köztetek is gondok lennének. Amúgy pedig van egy női büszkeség, arra is gondolhatnál. Tényleg ha akart volna valamit, kereshetett volna, az mind csak kifogás, hogy ezért meg azért! Ennyi!
2009. nov. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!