Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor?

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggelre tudtuk meg, hogy az unokatesóm éjjel öngyilkos lett.:-( Mi fog most történni? Kiket kérdez ki ilyenkor a rendőrség? Ne menjek suliba (de ha itthon maradok csak sírok:-(), hátha ide jönnek hozzánk? Vagy csak a vele egy házban élőket kérdezik ki? Esetleg, akiket a búcsúlevélben megemlített? Vagy a barátokat? Kérem, segítsen, akit hasonló szörnyűség ért már.:-( Az első ilyen a családban-remélem, az utolsó is- úgyhogy fogalmunk sincs, mi fog most történni.:-(
2009. nov. 6. 08:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem

Nem kell otthon maradnod.

A rendőrség, ha nincs semmi oka arra hogy gyilkosságra gyanakodjon nem fog minden ismerőséhez elmenni kérdezősködni

2009. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom!!!

Nagyon sajnálom!Miért tette?

Szerintem is menj suliba az egy kicsit eltereli a figyelmedet mert otthon csak erről tudtok majd beszélni még sokáig.És ilyenkor a barátok is sokat segíthetnek.Megvigasztalnak.

2009. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem menj s*liba , mert mindenki ny*lizni fog majd neked , az meg ugye nem rosz segit elfelejtetni a történteket. Amugy meg h*gy lett öngy*lkos mit csinált ?
2009. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg fontosnak érzítek hogy miért lett öngyilkos, és hogy hogyan történt?
2009. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Téged nem fognak kikérdezni,sajnos tudom,hogy mit érzel,mert az én családomban is volt öngyilkosság. Kimennek a rendőrök helyszínelnek,kikérdezik az ott élőket,aztán a boncolás kideríti,hogy mi történt. Azaz,hogy kizárhatják-e az idegenkezűséget. Kitartás és azt te döntsd el,hogy mi jobb,ha otthon maradsz és a családoddal próbálod feldolgozni vagy ha barátokkal.
2009. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
azért szólj a suliban,nehogy 1est kapj ha nem figyelsz.
2009. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm! Sajnálom, hogy téged is ekkora tragédia ért.:-(
2009. nov. 6. 08:40
 8/32 anonim ***** válasza:
CSak az utolsó válaszolónak köszönöd a hozzászólást? :(
2009. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A többiek kérdésére válaszolva: egy pasi miatt tette.:-( Aki hülyét csinált belőle! Szórakozott vele, levelek, smsek, majd amikor ő már beleszeretett, közölte vele, hogy bocs, de van barátnőm. :-( Nem tudom miért, de nem tudta feldolgozni. Fiatal, gyönyörű, és nem utolsó sorban okos lány volt.:-( Nagyon sokszor keresték fel pesti fotóstúdiók, hogy legyne a modelljük, de az egyetem miatt nem tudta vállalni.Úgyhogy nem túlzok vele kacsolatban, valóban minden téren páratlan volt, és még nagyon fiatal.:-(

Kérem, senki ne ítélje el az ok miatt, amiért tette!!!Sok mindent nem tudtok, nem olvastatok, amiket írt neki!

2009. nov. 6. 08:46
 10/32 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenkinek köszönöm a hozzászólást, csak nehéz most bármire is figyelni.:-(
2009. nov. 6. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!