Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor?

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggelre tudtuk meg, hogy az unokatesóm éjjel öngyilkos lett.:-( Mi fog most történni? Kiket kérdez ki ilyenkor a rendőrség? Ne menjek suliba (de ha itthon maradok csak sírok:-(), hátha ide jönnek hozzánk? Vagy csak a vele egy házban élőket kérdezik ki? Esetleg, akiket a búcsúlevélben megemlített? Vagy a barátokat? Kérem, segítsen, akit hasonló szörnyűség ért már.:-( Az első ilyen a családban-remélem, az utolsó is- úgyhogy fogalmunk sincs, mi fog most történni.:-(
2009. nov. 6. 08:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a két utolsó hozzászólást!Vígasztal az a tudat, hogy vannak még JÓ EMBEREK ezen a Földön! Mindenkinek, aki a kérdéshez pozitívan hozzászólt, annak rengeteg örömöt és sikert kívánok az életben, mert megérdemlitek! És persze azt, hogy a környezetetekben soha de soha ne forduljon ilyen elő!!!
2009. nov. 7. 08:49
 22/32 A kérdező kommentje:
Az összes pozitív hozzászólónak köszönöm, hogy "itt vagytok" nekem támasznak!!!
2009. nov. 7. 09:01
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom milyen paraszt emberek élnek a földön!10:19-es ezt komolyan mondtad?Hogy lehetsz ilyen TUSKÓ??????????Nem az a lényeg hogy hogy halt meg hanem az,hogy nincs többé és ez szörnyű!Akár,hogy is következett be a gyász és a fájdalom iszonyú.Látszik,hogy te még nem veszítettél el senkit.


Kedves kérdező hogy vagy?Iszonyú ez a tragédia és nem lehet nem gondolni rá.Gondolatban veled vagyok!Kitartás az idő begyógyítja a sebeket!

2009. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló! Ngayon szépen köszönöm, amit írtál!!! Amióta kaptam azt a "szép választ", azóta még rosszabbul! Tudod, nekem sincs testvérem, és Neki sem volt, így igaziból, olyanok voltunk mint a testvérek.:-( Örökké szeretem! És nagyon-nagyon hiányzik! Ő az, akihez hasonló ember számomra már nem fog születni ezen a Földön!

Köszönöm, a kedves hozzászólásodat!

Minden jót kívánok!

2009. nov. 7. 15:33
 25/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Te is mellém álltál, mert még nem sikerült túl tennem magam azon a 10:19-es "szép válaszon"...
2009. nov. 7. 15:44
 26/32 anonim ***** válasza:

9:23-as vagyok.

Kitartás!Tudom könnyű mondani de erősnek kell lenned.Az unokatestvéred biztos nem szeretné,ha felemésztene téged a bánat!


Nyugodtan írj privit bármikor ha úgy érzed!

2009. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Tévedés... én is vesztetem már el valakit szoval nem értem honnan veszitek hogy nem , de talán épp ezért is nézem le és undorito dolognak tartom az olyan gyenge elméjü öngyilkoságot ezért is mondom hogy megérdemlik hiszen ök választoták ezt a fajta ha szabad igy nevezni megoldást.Ezért nem sajnálom öket hanem csak felvidulok tölük , és hogy mért ? Azért kérlek szépen mert akit én vesztetem el az küzdött az életéért nem ugy mint ez a életre nem mélto emberszerü söpredék aki csak eldobja az életét és nem becsüli.
2009. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Amugy meg a 10:19-es vagyok (ha már igy beletem skatulyázva )
2009. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

8:16

Hogy lehetsz ennyire tapintatlan?????????

Miért kell tetézni azt ami már eleve borzalmas?Fogalmad sincs mik azok a dolgok összességében amik erre a lépésre kényszerítették!Ezt igazán senki sem tudja csak ő.És nem kell azokat bántani akik itt maradtak és együtt kell élniük a lány hiányával.Inkább ne írj egy sort se ha nem tudsz emberséges keretek között maradni!!!!!!!!!!

2009. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

9:23-asnak és 8:16-osnak csak megköszönni tudom, amit írtatok és, hogy itt vagytok nekem "támasznak"...

10:19-est pedig szeretném megkérni, hogy ide többet ne írjon, mert ha vki söpredék (Őt idézve) akkor Ő az! Inkább lapozgassa a nyelvtankönyvet, mert helyesen írni még nem tanultál meg az anyanyelveden!!!

Előre is köszönöm!

2009. nov. 8. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!