Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor?

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggelre tudtuk meg, hogy az unokatesóm éjjel öngyilkos lett.:-( Mi fog most történni? Kiket kérdez ki ilyenkor a rendőrség? Ne menjek suliba (de ha itthon maradok csak sírok:-(), hátha ide jönnek hozzánk? Vagy csak a vele egy házban élőket kérdezik ki? Esetleg, akiket a búcsúlevélben megemlített? Vagy a barátokat? Kérem, segítsen, akit hasonló szörnyűség ért már.:-( Az első ilyen a családban-remélem, az utolsó is- úgyhogy fogalmunk sincs, mi fog most történni.:-(
2009. nov. 6. 08:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Hm, bocsánat, de kísérteties a hasonlóság, még a megfogalmazásban is..

Részvétem!

2009. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételt, de semmi közöm ahhoz a kérdéshez! Nekem az uonkatestvérem halt meg, nem az anyukám! Remélem, nem feltételezed, hogy az egész családommal kacsolatban kérdéseket teszek itt fel, annak kapcsán, hogy meghaltak! Bár vicc lenne ez az egész.:-( Elnézést, hogy kiborultam.
2009. nov. 6. 09:22
 13/32 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy szar neked, de a csajt nem tudom sajnálni. Egy ilyen csalódásnál 150x nagyobb csalódások érték volna még az életben. Nem ismerek részleteket, de az öngyilkosságot akkor is elítélem, kivéve, ha valakinek iszonyú nyomós indoka van rá. De az igazán jó ember még akkor sem öli meg magát, mert tudja, hogy árt vele másoknak, így ez önzőség. Viszont valahol természetes kiválasztódás is.

Ezt mind úgy írom, hogy voltam én is mély depresszióba, főleg szerelmi csalódások miatt, sokszor gondoltam az öngyilkosságra meg kínlódtam jó szánalmasan, de mégse tettem meg, mert másoknak ártottam volna.

2009. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Anyukág igazolhat 3 napot,ha úgy érzed,hogy nehezedre esne elmenni,akkor maradj otthon.

A rendőrség nem fog keresni,hacsak nem bűntény történt.

2009. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Ugy kell neki , ha ilyen hülye hogy eldobja az életét , még szerencse is hogy elpatkolt amugy csak tipp de sztem vagy sok gyogyszert tömöt magába vagy az erét vágta fel manapság ezek a legnépszeröb "megoldások". Gratulálok a sok hülyének akik öngyilkosok lesznek és nem értékelik az életüket , ezeken csak jokat kacagok mint ezen is ..hehe
2009. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
van rosszabb is, amikor valaki vonat elé ugrik. Akkor több tucat embernek okoz nagyon nagy traumákat egy életre(vezető, tűzoltó, rendőr, stb akiknek ki kell kaparni a vonat alól), plusz akár több száz emberek borítja fel a napját, az utasokét.
2009. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

F*szpaprasztok, komolyna nincs jobb dolgotok, mint ezeket ecsetelni??? Remélem nektek is ennyi részvét jut, ha a családtagotok meghal!!!! Idióta barmok :@


Kérdező: neked részvétem! :((

2009. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

10:39-es hozzászóló! Szívből köszönöm, amit írtál! Te tényleg EMBER vagy! Senki fel nem fogahtja azt a kínt, azt a fájdalmat, amit érzünk, és ami a legkevésbé hiányzik, az az, hogy ilyeneket kelljen olvasnunk! Nagyon szépen köszönöm, hogy mellém álltál!

Okként pedig csak azt írtam, amit a szüleinek írt levelében Ő nevezett meg okként. Természetesen több ok is volt!!! De úgy gondolom, hogy a magánéletünk senkire nem tartozik...

Mégegyszer köszönöm neked kedves hozzászóló...

Kívánok nagyon sok boldogságot az életedben és azt, hogy ilyet soha ne kelljen átélned!!!

2009. nov. 6. 10:46
 19/32 anonim ***** válasza:
1019-es, nem figyeltél oda? a kérdező azt írta, hogy ne ítéljétek el a lányt, mert sok körülményről nem tudtok. azt viszont elárulta, hogy most érzelmileg sokkos állapotban van. egyébként valóban köszönet a bemutatkozásodért. sokat megtudtunk rólad, de valójában semmi újat. Isten nem bottal fog ütni téged, és nem azonnal, hanem a a saját lelkiismereted ér utol, az viszont rosszabb lesz, mintha most a JÓIsten koppintott volna az orrodra.
2009. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
10:19-es magát ítélte meg és a saját fejére olvasott ítéletet
2009. nov. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!