Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki az unokahuggom...

Miért akadt ki az unokahuggom hogy nem pakoltam vissza aerobik órán a step padot meg a sulyomat? Amilyen árak vannak hát pakoljanak vissza ha akarnak én nem fogok. És ezért bedurcizik normális ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 21:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ennyi erővel kakálj az edzőterem közepére, hogy majd feltakarítják, ha ennyibe kerül a bérlet...
2013. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Ha benne van a szabályzatban hogy mindenki maga után pakol akkor függetlenül hogy mennyit fizetsz, neked kell magad után elpakolni. Amúgy meg igencsak bunkósság nem pakolni magad után..
2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%

1: nem igazán értem, hogy unokahúgod hogy kerül a képbe, mi köze van hozzá

2: illik vissza pakolni, te használod, tedd a végén a helyére! Ha nem felel meg az ár neked, nem kötelező oda járni.

2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Ő tartotta az órát.

Nem láttam sehol kiirva hogy vissza kéne pakolni. Amúgy meg nem sajnálom az árat az egyik legdrágább helyre járok és épp ezért elvárom azt is hogy kiny..ák a seggem amit megtesznek általában.

Otthon sem pakolok el magam utan ha ugy tetszik itt meg főleg nem.így nem érzem jogosnak. Itthon elpakol a házvezetőnő ott meg pakoljon el az edző vagy ebéb személyzet

2013. szept. 22. 21:25
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

Milyen kis elkényeztetett és bunkó kislány vagy. Még arra sem vagy képes, hogy helyesírási hibák nélkül leírj két mondatot, de másokat simán ugráltatnál. Színvonalhoz gratulálunk. Remélem egész életedben majd hozzád hasonló "értékes" emberek vesznek körül.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, jogos a felháborodása. Te vagy a tapló.

2013. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Nyugalom, ez csak az "álmodik a nyomor" kategóriába tartozó provokáló kérdés.
2013. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

Elég kicsi az igényszinted...

Mivel foglalkozol? Csak azért kérdezem, mert ha találkozom veled a munkahelyeden és én fizetek neked, elvárom, hogy kin- yald a se-ggem! :-D

2013. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Edit07 válasza:
84%

Számomra az is meglepő, hogy valaki fel tesz egy ilyen jellegű kérdést.

Ha van házvezetőnőd ... akkor valóban nem vagy hozzá szokva ahhoz, hogy tenned is kell valamit... valakiért vagy önmagadért...

Viszont az is biztos, hogy így ne számíts tartalmas érzelmi kapcsolatokra... vagy bármi jóra.

El kell pakolnod... legalábbis illik... még akkor is ha nincsen kiírva, nem mondják el neked.

Nem azért mert kötelező,hanem tiszteletből, jól neveltségből,és pusztán emberi érzésből.

:)

2013. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
A többi edzö még wose szólt söt kedvesen mosolyognak rám ahogy az elvárható. Nem dolgozom így hiába jönnél hozzám. A pénzünk feketetem be és ott is kinyaljak az ember seggét ahová viszi. Egyszer nem volt kedves egy ügyintézö a kincstárban na nem is dolgozik már ott. És most dilemma hogy kirugassam e az unokahugom is. Kis csitri nem tudom mit képzel ezt a helyet is a férjem intézte neki.olyan buta hogy egyetemröl is kibukott
2013. szept. 22. 21:55
 10/41 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen helyesírással és flegmasággal nem hülyéznék le másokat és nem játszanám itt a hatalmast...
2013. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!