Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni egy HŐS...

Mit tudok kezdeni egy HŐS SZERELMES ex-el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Párom expárja nyíltan megfenyegetett,hogy megöl engem is és a páromat is majd végez magával is ... és valóban vannak öngyilkos hajlamai és szerintem nem is 100as ... Mi a teendő ilyenkor ? Mit tehetek törvényes keretek közt ? Vagy mi az a határ amiért még nem ültetnek le de meg tudnám oldani a problémát ? A rendőrség nem tesz semmit ... Köszi a válaszokat :)
2013. szept. 25. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Csapdába csalod és ráhívod a mentőket.
2013. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Meg szokták tenni sajnos.
2013. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
megelőzésre ötlet ? nem tétel levadászni a testi épségünk érdekében , de akkor én lennék elővéve... tipp ? nem akarok ideggel élni,hogy mikor megyek arra haza,hogy...
2013. szept. 25. 22:56
 4/16 Arimateia ***** válasza:

Szerezz neki nőt/pasit, akivel elfoglalja magát.

A legegyszerűbb, legbékésebb módja a problémamegoldásnak.:)

2013. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
23:09 ok, majd ha szabad lesz az emberkereskedelem akkor veszek neki egy új barátnőt :) Bár ez tetszett :)) Viszont a probléma elég égető... Más egyéb tipp ?
2013. szept. 25. 23:17
 6/16 Arimateia ***** válasza:

Én nem vicceltem, amikor arról írtam, hogy le kell kötni valam(k)i mással az ex figyelmét.

Persze mással is lehet, ha finoman és természetesen nem megy.

Ha zaklatásért nem adnak ki távoltartó végzést min. 72 órára, akkor valószínűleg vidéken éltek. Így van?

Egy vidéki rendőrből nem is fogsz tudni kicsikarni többet.

Ha én lennék, aki nem:), a "magyar mozgalmaktól" kérnék segítséget.

2013. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Városban élünk és nem hiszem,h elrettentené egy távoltartási megszegése... azt pedzegette igen hosszan,h miként öl meg mindenkit , magát is bele értve... Szerinted ezután izgatja majd a távoltartási után egy pénzbírság ? :)
2013. szept. 25. 23:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Hős szerelmes idiótáknak be kell húzni pár kemény ütést,

ha érzik a börükön a valóságot észbe kapnak, azért ilyen mert él a saját kis álomvilágában amira a drogos alkoholos mámor rásegit, pont ezért sos tesz majd semit mert a képzelgéseiben élni kényelmesebb mint a valóságban.

2013. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem ülsz le/ültök le vele beszélni? Mivel bántottad meg, amitől ennyire kétségbeesett? Miért nem vagy vele együttérzőbb és kommunikatívabb? JaajjjTtteeeeBbbutaaa! Ez olyan egyszerű dolog, csak EMBERIESSÉG és szeretet kell hozzá.
2013. szept. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen csak egy szerencsétlen nyomorék aki azt hiszi, így visszamész hozzá. Ha meg is akarná tenni akkor nem mondaná el. De azért egy ideig ne menj egyedül sehova és vegyél egy gázpisztolyt, kell hozzá engedély, de ha elmondod, hogy miért kell akkor meg fogod kapni. A távoltartási végzés meg azért jó mert akkor ha látod, hogy ha pl követ, kihívhatod rá a rendőröket, egyébként pedig azt mondják, hogy azért nem fognak kimenni, mert ő is arra megy, amerre te.
2013. szept. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!