Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan sráccal (24eves) kapcsolatot kezdeni aki nagyon szerelmes még az előző barátnőébe ki 16 éves?

Figyelt kérdés
Egy esete ősszeismerkedtem egy sráccal ugy tűnt nagyon bejővők nekii még most is beszélűnk és talán komolyabbat is akar tőllem de aztán elsirta magát a barátnő miadt mikor szobahoztam egy szomoru dolgot
2013. júl. 23. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2013. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semiképpsem
2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te talán még most jársz alsóba? :)

Nagyon rossz olvasni, ahogy írsz.

Nem tudom értelmezni, sajnálom moderátorok.

Csak segíteni szeretnék. :(

2013. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenen nem kéne gondolkodni: persze, hogy nem!

Gondolj bele: Tudnál boldog lenni valakivel, aki tudod, hogy még mindig a régi barátnőjét szereti, és nem téged?

2013. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A korkülönbségen abszolút ne akadj ki, köztem és a barátom között is 7 év van, és ő szörnyen szerelmes belém. Ő is 24 éves.


Viszont szerintem semmiféleképpen ne gyere vele össze, hisz mást szeret. Ha veled összejönne akkor csak enyhíteni akarná a fájdalmat, nem pedig téged boldoggá tenni.


17/L

2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem nem hiszen mindjárt ugyis lecsukják liliomtiprásért
2014. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!