Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátnőmbe, lehet evvel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy mindig is átvertek a lányok vagy csak játszottak velem, nem voltam sikeres szerelmi téren, komoly kapcsolatra vágyom már, és most van egy barátnőm több mint 2 hónapja. vele érzem hogy akár évekig is együtt lehetnénk, csak evvel az a baj hogy nem vagyok szerelmes, és ennyi idő alatt már mindenkinél akibe azvoltam, már kialakult, és nála valahogy még nem. Van bennem egy furcsa érzés hogy szerelem nélkül vagyok vele, és így kicsit olyan hideg ez az egész, de szakítani nem szeretnél ezért vele mert attól még szeretem, meg tudom hogy olyat találtam a személyébe amilyet kerestem, csak hiányzik az egészből a szerelem. de valljuk be a nélkül nem ér sokat, meg én szerelmes akarok lenni, ezért nem tudom mit kezdjek magammal.

2012. máj. 10. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
20F
2012. máj. 10. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem mindenkinál alakul ki 2 hónap után szerelem, ez még nem olyan nagy baj. Ha amúgy nincs gond, akkor ezen nem érdemes aggódni.

A lány hány éves?

2012. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, oké. 20
2012. máj. 10. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, ahogy olvastam a kérdésed saját magamra ismertem.


Én is hasonlóképp jártam a lányokkal és jelenleg is a lány, akivel vagyok hiába nagyon rendes, aranyos jellemre, nem érezk iránta szerelmet, ellenben az elő lány iránt, aki egy kis k*rva volt valahogy totál belé voltam zúgva.


Tartok tőle, hogy én ilyen vagyok és a rossz lányokra gerjedek. :/

2012. máj. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zummer válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetbe kerültem, kicsit túlkomplikáltabb ugyan, de alapjaiban megegyezik problémánk. Látom, már több mint fél éves ez a kérdésed. Érdekelne, miként döntöttél; Vele maradtál-e, vagy sem.

Én igyekszem afelé hajlani, hogy most már nem ártana hosszabb távra is tervezni, nem pedig a pillanatnyi érzések parancsait követni, de barátnőmből való kiábrándultságom után képbe került egy másik lány, aki hiába szimpatizál velem kölcsönösen, nem akar kapcsolatot egy frissen véget ért kapcsolata végett. Nem szeretnék a végtelenségig várni rá, mert a 2 lány közötti őrlődés egyre jobban behülyít, pláne, hogy az utópikus szerelmem is gyakran eszembe jut és ezen gondolatok sanyargatják mindennapjaimat. Nem szeretnék a 2 szék közül a pad alá esni, eddig számtalanszor koppantam, most nem szeretnék a saját hibámból így járni egy rosszul meghozott döntés miatt. Környezetemben azt javasolják az emberek, hogy szakítsak barátnőmmel. Megpróbáltam, de egy hét után megint összejöttünk. Se vele - se nélküle állapot, amiben ő szerelmes, én pedig ragaszkodó.. vagy csak a megszokás "beszél", nem tudom...


Hogyan döntöttél akkor, és mi befolyásolta döntésedet?

2012. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!