Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazas ember szeretojenek lenni?

Hazas ember szeretojenek lenni?

Figyelt kérdés

van egy ferfi akit par hete ismertem meg,kozos a munkahelyunk.feltunt,hogy furcsa velem es ezt nem tudom mire velni.Mikor beszelek neki mereven nez ram vegig,meg a szeme se rebben arra amiket mondok.es mikor befejezem akkor se valaszol rogton hanem eltelik par masodperc.

Van hogy kedves velem,maskor meg bunko tavolsagtarto.De bamulni bamul. Mikor hattal alok neki akkor mikor megfordulok hirtelen szolidan mosolyog.Vagy csak latom hogy mereven bamul. Mit akarhat?


/hazas ferfi,35eves/



2013. szept. 28. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Még csak mereven bámulgat téged, mint egy pszichopata, és te máris a szeretőjének gondolod magad?
2013. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiszabadulni akar a megunt házasságából.Aztán meg visszakozni,hogy a felesége mos,főz,takarít rá.Ott a biztonsága,nálad meg a szex.
2013. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Bámul, mosolyog ez még nem azt jelenti, hogy akar is valamit. Amíg nem kezdeményez, addig nem tulajdonítanék ennek túl nagy jelentőséget. :)
2013. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az ilyennel mi szamit kezdemenyezesnek?
2013. szept. 28. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha randira hív, vagy ilyesmi. A nézés az nem kezdeményezés szerintem.
2013. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, ahogyan az előttem szóló írta, majd ha megfogja a fenekedet, megpróbál megcsókolni vagy elhív randira akkor már akar valamit. Addig simán lehet, hogy csak egy szép nőnek talál és megnéz.
2013. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Volt kollégám nagyon tetszett nekem, és biztos én is bámultam, de hogy soha nem kezdtem volna ki vele az is biztos, mivel foglalt volt...
2013. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdeményez, nincs baj, ahogyan előttem is leírták. Valami azt sugallja, hogy táplálod reménnyel, vagy úgy véli. Ha zavarba jössz és látszik rajtad, még jobban igyekszik. Lehet, hogy csak félreérti a reakciód, amit nem vesz elutasításnak.
2013. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Minek akarsz szerető lenni? Vannak független férfiak is.


35/F

2013. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Kollega mindig tabu. Akár milyen szépen néz, és bármit csinál. Még ha vacsorázni is hiv(mint ahogy engem tette a minap az egyik kollégám) szépen udvariasan elhajtod az illetőt.


Olyan embert vegyél észre csak aki nem kolléga.

2013. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!