Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember torvenyszeruen...

Az ember torvenyszeruen egyedul marad ahogy "felno"?

Figyelt kérdés

Soha nem volt kiterjedt barati tarsasagom, nem vagyok tul jo a kapcsolattartasban. 24 lettem, mar dolgozom, sportolok, a parommal es a kutyammal toltom a szabadidomet. Sokszor erzem maganyosnak magam. Nem tudom egyszeruen, hogy masok hogy csinaljak hogy jut idejuk mindenre es mindenkire. Szeretnek baratokat de valahogy nem megy.


Ti is hasonlo cipoben jartok vagy en rontok el nagyon valamit? :(


2013. szept. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló..párom és a kutya. :) Barátokkal marad a chatelés mert messze laknak, vagy telefon, de amúgy sem lenne mndenre időm, néha el kell dönteni mi a fontos, és addig valami mást a háttérbe helyezni. Ha pl. barátok jönnek akkor nem érdekel mennyi dolgom lenne, vagy hova mennék amúgy, kutyát kiteszem az udvarra szaladgálni, házimunka megvár, család is kibírja nélkülem egy délutánt. :)
2013. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy valaki a párja mellett magányosnak érzi magát? Nekem ez fura.
2013. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, nekem csak egy kapcsolatom maradt meg a "fiatalságomból". Most 24 vagyok, de amilyen életmódom van, már egy vénséges vén öregasszonynak érzem magam. Nem megyek soha sehova, csak ritkán, mármint azzal az egy emberrel, aki maradt, mert sajnos ő sem ér rá mindig és halálra unom így magam. Azt már rég meguntam, hogy egyedül járkáljak el otthonról, mert unalmas és nem érzem így jól magam. Ismerkedésre meg nincs alkalmam, mert akik szembe jönnek velem az utcán, azok azt hinnék, hogy elmebeteg vagyok, ha leszólítanám őket, hogy lesznek e a barátaim. Én azt mondanám inkább, hogy felnőttként az igazság nyilvánul meg. Akiknek fontos voltál, azok megmaradtak, de ha csak érdekbarátok vettek körül, akkor senkinek se voltál igazából fontos, mert senki nem marad. Jó kis szembesítés ez önmagaddal.
2013. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy lehet, hogy a parom mellett maganyos vagyok, hogy nem logok rajta majomszeretettel, nem vagyok 'fuggo'. O is szervez programokat kulon, en is. Csak sajnos nekem nincs kivel, pedig jo lenne egy baratno akivel fecseghetek, elloghatunk kavezni neha, shopping stb. A parom baratait nem szeretem, igy abba a tarsasagba nem jarok el.
2013. szept. 20. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, megadódik, hogy kikerülve a különféle iskolákból, megszűnnek a kapcsolatok. Csak úgy tudsz találni újakat, ha keresel. Pl: Van annyiféle csoport, pl. én egy bizonyos sportra járok, vagy angolóráraa, most beiratkoztam a FÓKUSZ szakközép iskolába, vagy összetelefonálok régebbieket, testvéremet, testvérem barátját, és egy kirándulásra elmegyünk mondjuk. Kellenek a jó barátok!
2013. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, az jó ötlet, hogy beiratkozol valahova
2013. szept. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátkozás rém egyszerű: érdeklődni kell mások iránt. A többi már alakul magától.


Nekem bárhol, bárkivel sikerül beszélgetnem; orvosi váróban, boltban, buszon, utcán, zöldségesnél. Egy mosoly és két kedves szó szinte bárkit nyitottá tesz.

2013. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, sokan vannak, akik szeretnének barátokat, de valami félelem visszatartja őket attól, hogy megszólítsanak bárkit is, vagy barátkozzanak. Azért jó a csoport, mert ott olyanok vannak, akik hozzád hasonlók egy vagy több dologban


Viszont ott bukik el gyakran a barátkozás, hogy mindkét fél önmagát akarja előadni, a maga bajait, vagy a maga sikereit, és a másik ember pedig únja hallgatni ezt. Ha csak magadról akarsz beszélni, és szeretnéd, hogy valaki hallgassa, akkor szerezz egy jókora tükröt. Akit abban látsz, az meg fog hallgatni téged bármikor.

2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!