Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen kuldetes?

Lehetetlen kuldetes?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire lehetetlen az alabbi "feladat":

haztartas vezetese,

ket gyerek nevelese,

teljes munkaidos allas betoltese,

egyetem elvegzese (tavoktatas),

+ a csaladdal eltoltott ido.....?


Meg lehet csinalni? Tapasztalatokat,velemenyeket varok.


Elore is koszonom!


2013. szept. 29. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szoktál-e aludni.
2013. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:-D

tervben volt az alvas is, igen. :)

2013. szept. 29. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel feltételezhetö, hogy párkapcsolatban élsz, ezért semmi problémát nem látok.

A háztartás, gyereknevelés közös dolog, ketten megosztva el tudjátok látni minden gond nélkül.

A 8 órás munka mellett egyetemet végezni távoktatásban szintén megy ilyen feltéletek mellett. A hétvége meg a családé közösen.


Tapasztalatból tudom, hogy meg lehet oldani, természetesen megfelelö, értelmes partner esetén.

2013. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő házastárssal, egy kis családi segítséggel megoldható.


Én még gyed alatt kezdtem el az egyetemet, 3 félévem maradt úgy, hogy dolgoztam is. Nem volt egyszerű, de a férjem támogatott és a nagyszülők is segítettek a vizsgák előtti hetekben.

A legkritikusabb talán a családdal eltöltött idő volt, emiatt sokszor volt lelkiismeret-furdalásom. De azóta kárpótoltam őket :-)

2013. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


A ferjem sokat segit, de o is napi 10 orakat dolgozik. nekem 8-9 ora munka+2 ora utazas oda-vissza (bar a buszon lehet tanulni).

Az egyetemet most kezdtem, egyenlore meg a kezdeti sokk stadiumaban vagyok a magas kovetelmeny miatt :)

es a fozest hogy lehet megoldani? ez aggaszt kisse. Mert ha a gyerekek elaludtak (2 es 3 evesek), akkor tervezek tanulni, de akkor mar a fozes nem megy, hetvegen meg vagy csalad, vagy fozes/takaritas vagy a beadandok megirasa.....nem?

Hogy csinaljam?

2013. szept. 29. 14:02
 6/11 A kérdező kommentje:
ja, es meg annyit, hogy csalad sajnos nincs a kozelben, egyedul vagyunk igy negyen. van egy bebiszitter, aki esetenkent hazahozza a sracokat az ovibol/csaladi napkozibol, de nagyjabol ennyi.
2013. szept. 29. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel szerencsém volt: az oviban, bölcsiben jó kaja volt, férjem munkahelyén van olcsó menza, így este már csak valami gyorsat összedobtam. Meg persze gyerekeknek gyümölcs. Nektek ez nem megoldható?

Hétvégén vagy mentünk a nagyszülőkhöz és másnapra is csomagoltak, vagy szombaton főztünk két napra.

2013. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az oviban van kaja, az nem gond, viszont a kicsinek en csomagolok tizorait/ebedet/uzsonnat, mert csaladi napkozibe jar. az en melohelyemen nincs menza, a ferjemen meg csak szendvics van, es nagyon unja. altalaban este fozok masnap estere, amibol harmadnapra csomagolok ebedet.
2013. szept. 29. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elég elszánt és kitartó vagy,sikerülhet.
2013. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lyna82 válasza:
Szia nekem sikerült!Bár egy gyerkőc volt (most van útban a tesó).Állandó éjszakás voltam,mellette megszereztem egy másik szakmát is.A főzés a leg egyszerűbb!Kitűzöl egy napot,amikor több napra előre megfőzöl.:-)Nehéz,de megoldható hidd el!
2013. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!