Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki újra összejött egy szakítá...

Aki újra összejött egy szakítás után a párjával, hogy alakult ki a dolog, hogy jutottatok erre a döntésre?

Figyelt kérdés
Igazából az is érdekelne, hogy mennyi idővel a szakítás után történt, tartottátok-e közben a kapcsolatot egymással, hogy botlottatok újra egymásba, volt-e harag, sértettség, az egyik fél kezdett-e újra teperni...ilyesmik. Köszi :)
2013. szept. 30. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tíz év után kirúgtam a párom,mert már le sem tojt, annyira elhanyagolt, és nem érdekelte hogy boldogtalan vagyok.

Mikor leesett neki hogy komolyan gondolom, akkor el kezdett vadul teperni. Három hónapig voltunk külön. Addig mindketten átgondoltuk a dolgokat, átbeszéltünk mindent, és újrakezdtük. Azóta is tartja magát az ígéreteihez, és nem "engedi úgy el magát" mint akkor.Ez hat éve történt. Azóta lett két gyerekünk, és nagyon boldogok agyunk.

2013. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én a volt párommal 2 évig voltunk együtt aztán szakítottunk.

Másfél év után újra összejöttünk .De bánom míg élek mivel ismét elhagyott ráadásul most 18 hetes terhes vagyok ://

.Hát mit mondjak attól függ szerintem hogy milyen a partnered hogy megbízik-e benned szeret-e és a legfontosabb hogy megtisztel-e és hogy megbecsül-e .

szerintem ezt vedd figyelembe és vegyél arról példát hogy milyen volt előzőleg a kapcsolatotok .

Mert ami nem megy azt nem kell erőltetni. gondold át hogy megérie mert 2szer ugyanabban a személyben csalódni az kemény fájdalom. !

2013. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom,akivel többször összevesztünk,aztán x idő múlva kibékültünk,de soha nem volt semmi értelme.Legutóbb tavaly tavasszal jöttem rá,hogy nagy hibát követtem el,mikor kibékültem vele,szóval végleg véget ért a dolog.Nem volt értelme a nagy kibékülésnek.Én mindenkinek azt tudom javasolni,jól gondolja át,megéri-e,hiszen ami egyszer nem működött,az nem valószínű,hogy máskor majd fog.
2013. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi összesen 5 évig voltunk együtt. 3.5 év után szakítottunk először, utána 8 hónapig külön laktunk (én szakítás után 1 hónappal új lakásba költöztem). Költözésem után 2 héttel már újra tartottuk a kapcsolatot, utána újra találkozgatni kezdtünk és azt hittük, hogy sikerült lezárni a régi problémákat. Így végül újra összeköltöztünk és lehúztunk még kb 1 évet egymás mellett, semmi értelme nem volt. Minden csak ideig-óráig volt szép és jó, majd sorra jöttek elő a régi problémák és végül én szakítottam vele. Ennek most már 7 hónapja, de nem bántam meg.
2013. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, #2-es nagyon sajnálom ami veled történt.


Én csak ezt áldom nagyon, hogy nálunk nem lett baba. Mást nem nagyon bánok, de ha ebből a kapcsolatból baba lett volna azt sosem bocsátottam volna meg magamnak. Most valószínűleg én is itt állnék terhesen, esetleg együtt maradtunk volna a baba miatt, de hát milyen élet lenne az is. Neki új párja van azóta akivel boldog, én egyelőre még keresem a lovagot. :)


Nagyon sok kitartást kívánok neked, és kívánom, hogy megtaláld a párodat! :(

2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 1 év után szakítottam a párommal, mert hiba volt szuper az összhang, nem akart komolyabbat (még akkor nem váltam el, így érthető a dolog, de azt mondta, hogy ha elválok sem szeretne családot velem)...így azt éreztem egy idő után, hogy összejárunk, szex, beszélgetés, de ez nekem nem elég. Nagyon hamar megbántam, mert hiányoztak a beszélgetéseink, az összhang. Írtam neki többször, de elküldött, végül újra találkoztunk, átbeszéltük, ma már hivatalosan is egy pár vagyunk és együtt élünk. Nagyon szeretjük egymást
2017. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!