Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki az, aki válás, szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki válás, szakítás után újra összejött a párjával? Főként gyerekes családokra vagyok kíváncsi. Családok, akik boldogok! Mi a lényege a családi boldogságnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék hallani olyan pozitív történeteket, amikből erőt és információt nyerek, hogy visszakaphassam a férjemet, aki pár napja úgy döntött, hogy ídőt kér, mert (elmondásaiból leszűrve) 80%-ban úgy gondolja, hogy hamarosan elköltözik. Mit tehetek ilyenkor? Késő bánat van már sokmindenre. Nem csaltam meg, nem követtem el ekkora vagy hasonló bűnt soha, "csak" a gyerek születése óta megromlott a kapcsolatunk és egyre többet veszekedtünk, sokszor én gondoltam úgy, h jobb, ha elmegy, mert úgy nem lesz veszekedés, sosem ment el, én pedig többször kidobtam, de mindig adtam neki új esélyt, de ezáltal teljesen hitelt vesztettem, majd tettem egy olyan őrültséget, hogy amikor megéreztem, hogy valami óriási változás fog bekövetkezni, mert egyik pillanatról a másikra megváltozott velem szemben, ki akartam deríteni, hogy mi folyik és hát, szégyellem, de bekameráztam a szobát én meg elmentem itthonról és gondoltam, hogy meghallgatom, mit telefonál másokkal. És most ez volt az utolsó csepp a pohárban nála. Én csak azt akartam, hogy boldogok legyünk és minden helyrejöjjön, most is és valahányszo kidobtam, bíztam abban, hogy megjavul (mert ő se szent) és és visszajön. De most ő akar elmenni! Segítség!!!! És kérlek, ne bántsatok, tudom, hogy mekkora marha voltam, sok pozitív energiára van szükségem.
2011. nov. 23. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Amit te csináltál,az túlmegy minden ésszerű határon. Nincs ember,aki ezt eltűrné hosszútávon. Az ilyen viselkedés már beteges.

Hagyd elmenni, élhesse a saját életét nyugodtan.

Te pedig majd megnyugszol,és találhatsz magadnak új párt.

A családi boldogsághoz az egyik legfontosabb dolog a bizalom! Nálad pedig ez hiányzik.

2011. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Osztom az első író véleményét.
2011. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Enged el, ha menni akar hadd menjen.Ha szeret téged és fontos a családja úgyse bírja ki nélkületek.

Sajnos pozitív mesém nincs.Én túl vagyok egy váláson sajnos fiatalon váltam l 23 évesen.Nagyon szégyelem de mi tini ként jöttünk össze nagy szerelem volt,házzaság majd gyerek.Aztán a párom rájött nem élte ki magát.Megcsalt sokszor.Én elnéztem egy darabig aztán elhagytam egy 2 éves gyermekkel.Ennek már 3 éve.Azóta van "új Párom",Újra van családom.Neveljük a kisfiamat,lett közös babánk(4 hónapos)Nem sajnálom ,hogy mertem lépni.És sajnos a volt férjemmel is a gyermek születése után romlott meg a kapcsoltunk!Mondjuk ö a 3 év alatt 3x volt a gyereknél az első évbe.2 éve 1x se jött.Igaz a kisfiú már akkor se ismerte meg.Pedig mi sose tiltottuk hogy ne jöjjön a gyerekéhez.De sajnos vannak ilyen emberek.

Amúgy mit tett a párod ,hogy erre a lépésre szántad el magad?Miért nem bíztál meg benne?Adott rá okot?Megcsalt?


26/N

2011. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utcso vagyok nem 123 évesen hanem 23 évesen elírtam bocsika
2011. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem csaltad meg, ennel sokkal nagyobb hibat kovettel el, s ezt a parod vagy megtudja bocsajtani, vagy nem! Korlatoztad, figyelted, sot nyomoztal, tehat szinte megfojtottad ezzel a beteges viselkedeseddel, hiszen megalaztad lelkileg, es ezert koltozik a parod, mivel betelt a pohar!

"kibodtam"! EGy felnott ffit, apat az elso vita utan ugy kezelsz, mint egy hasznalt zsebkendot pl. TE hogyan, vagy mitol vartad azt, hogy boldogok lesztek, hiszen mit adtal, hogy azt vard, hogy ez a ffi boldogga tegyen teged?

2011. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tett semmi konkrétat. Nyilván sok dolog volt, ami miatt rosszul éreztem magam, pl. hogy amikor a gyerek megszületett, soha semmit nem segített, mindig csak feküdt, én napi 3-4 órát aludtam minden nap egy évig, és ezt ő vígan elnézte. Emiatt is volt, hogy kidobtam. Aztán volt olyan, hogy megtiltott nekem olyan dolgokat, hoy hobbim legyen és hogy eljárjak énektanárhoz, pedig ez az életem. Megtiltotta, hogy fellépjek, megtiltotta, hogy néhány barátommal találkozzak. Közben meg soha nem mentünk sehova, mindig feküdt és nézte a tv-t. Ezekért a dolgok miatt határoztam így. A kamerát azért csináltam, mert két hete megéreztem, h valami fog történni, mindig késő este jött haza, meg eljárt bulizni, s vasárnap, miután egy buliból józanodott, akkor követtem ezt el, mert féltem, hogy van valami nagy baj és meg akartam tudni, nem hittem el neki, hogy csak azért akar lepaterolni egy hétre gyerekestől az anyjáékhoz egy hétre, mert nekem kikapcsolódásra van szükségem. Szerettem volna elkapni egy telefonhívást vagy valami, végső elkeseredés volt. Utolsónak.Ige, úgy kezeltem, mint egy használt zsebkendőt. Kb 3 hete kezdtem rájönni, hogy nagyon sokmindent köszönhetek neki és többet köszönhetek neki, mint ami rosszat kaptam tőle. Most együttműködök vele és normális vagyok, megpróbálom tisdzteletben tartani a helyzetet, csak rohadt nehéz, mert belehalok, annyira szeretem.
2011. nov. 23. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg nagy hülyeséget csináltál, de azt is megértem hogy el voltál keseredve így a leírásodból. Szerintem még nincs minden veszve. A legfontosabb, hogy ismerd be hogy hibáztál és adj módot arra hogy elmondhassa a férjed hogy mit és hogyan élt meg melletted, mik a sérelmei. Ha látja hogy tényleg bánod amit tettél, és érzi hogy megbecsülöd benne ami jó, akkor még lehet hogy visszafordul érzelmileg az irányodban. Csak ne erőltesd. Légy együtt működő, ahogy írod is, szeresd őt ahogy tudod, és adj neki szabadságot abban hogy mit dönt. Ekkor van a legnagyobb esélyed hogy helyre jöjjenek a dolgok. És higyj abban, hogy igen is vannak csodák! Mert vannak. 37/nő
2011. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi azóta a helyzet veled ,kérdező?
2012. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdésed, azóta hazaköltözött!! Bár nagyon nem volt könnyű, meg semmi romantika meg rózsaszín köd, egyebek, iszonyat feszültség, fura légkör, de mára kezd minden normalizálódni, eddig csak én voltam, aki dolgozott a kapcsolatunkon, de végre mostmár ő is kezd velem együttműködni, talán megleszünk...
2012. márc. 7. 06:59
 10/10 anonim ***** válasza:

azóta mi a helyzet?


( szerintem nem te voltál a hibás, a leírtak alapján a férjed f.szkalap, már bocsánat)

2013. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!