Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van létjogosultsága ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van létjogosultsága ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, úgy éreztem valamilyen szinten lelki társak vagyunk hasonlóképp látjuk a világot, és hogy szavak nélkül is megértjük egymást. Egy darab ilyen lányt ismerek, a többivel elvagyok de nem merek 100%ig őszínte lenni.


A lánnyal 2 éve majdnem összejöttem, de egy felsős egyetemista srác levadászta. Azóta együtt vannak, a lány állítólag boldog vele, de így is rengeteget beszélünk, valahogy belül úgy érzem, hogy a lány hozzám is vonzódik és tökéletesen megérti a helyzetemet és azt is, hogy szükségem van rá. Viszont a srác akivel együtt van mozgalmasabb életet él, jobb körülmények között él (igen kicsit a pénz is) ezért boldogabb, dinamikusabb kapcsolatot tudnak élni, és úgy érzem, hogy amíg nem hozom be ezt a szintet, nem azért mert kevesebb lennék, hanem logikai alapon is esélytelen vagyok a lánynál.


Mit tehetek? Feleljtsem el?



2012. aug. 8. 23:33
 1/7 A kérdező kommentje:
én úgy érzem, hogy mivel a lányra ráéerőltették azt a kapcsolatot, rá tudnám venni a félrehajlásra, de ilyen alapokról bele se merek kezdeni, mert nem tudnék többet nyújtani mint az a srác. Egyszerűen pénz nélkül nem megy.
2012. aug. 8. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél jóval gazdagabb mint az a pasi
2012. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a lánnyal... Szerintem lehetne jövője.


21/N

2012. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy barátzónában vagy?
2012. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
barátzóna kizárva.
2012. aug. 9. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne add fel sztem mond meg neki mi a helyzet és kész max elküld...de ha annyira jó barátok vagytok megtudjátok beszélni szval olyan nagy balhé csak nem lesz belőle

én azt mondom mindig van remény csak akkor nincs ha egyértelműen elutasítja az érzéseid, szándékaid...sok szerencsét tesó ;) menni fog:)

2012. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent meg tudunk beszélni, max nem kell.
2012. aug. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!