Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ma azt mondta h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma azt mondta h szeretne szünetet a majdnem 2 éven át tartó kapcsolatunkban. Pár napja azt mondta h már nem szeret úgy mint régen, és h sok dolog összejött neki mostanába. Szerintetek ebből szakitás lessz? Szeret még egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Sajnálom valószínű szakítás lesz, bár van azért még remény, nem szakított, hanem szünetet kért, csak én egyszerűen nem hiszek az ilyen szünetekben.
2010. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret, és szerintem te szakíts vele most. Illetve ő már szakított veled azzal, hogy szünetet kért. De ez logikus, nem? Ha valaki szeret, nem kér szünetet... Ennek a kapcsolatnak már vége, kár, hogy hagyott neked kiskapukat és nem volt veled egyenes :S
2010. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
lehet egy pár nap vagy hét után rájön,hogy tényleg csak sok dolog jött össze neki,ami most kissé kikésziti és pihenöre van szüksége,meg egyedüllétre.Az idö majd megmutatja,a lényeg,hogy te ne fuss olyan szekér után,ami már nem vesz fel.
2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog összejött? Egy másik nő?
2010. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
ugyanez volt velemis... csakitt énvoltam az a fél aki kiszeeretett a párjábol. depont igyvolt a sztori.. szakitás lett a vége. 5 napig birtam nélküle mertrájöttem hogy nemtudok nélküle élni.. lehet valami hasonlólesz veletek is de ezt leginkább vele beszéldmeg.. üljetek le és nyugott körülmények között.. :)
2010. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk u.ez volt, csak én akartam először szünetet, aztán mondta a barátom, h. ő ezekben nem hisz, így azt mondtam, akkor szakítsunk, mert már nem ugyan úgy érzek iránta mint korábban. Akkor azt gondoltam, ez a jó megoldás. Egy héttel később újra együtt voltunk, mert iszonyatosan hiányzott, nem bírtam nélküle:$:)Mi is 2 éve voltunk akkor együtt. Ez 9 hónappal ezelőtt volt, még mindig együtt vagyunk:) Remélem nálatok is csak egy elhamarkodott döntés ez az egész ;)
2010. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de az a baj h én nagyon szeretem ezt a fiút nem birom ki nélküle.... nem hiszem el h vége :(
2010. aug. 16. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs de ez már A szakítás. lépj túl rajta és keresd meg az igazit,mert nme ő az
2010. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos sok dugás is összejött neki
2010. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!