Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nős/ foglalt...

Miért csak nős/ foglalt férfiaknak tetszem meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Én azt mondanám, hogy azért, mert tudat alatt azt érzed, hogy ők már kellettek/kellenek valakinek, és ez imponáló.

Meg általában magabiztosabbak azok a férfiak, akik mellett van egy (szerető) nő.

2013. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Elsö.Nem jól értelmezted a kérdést ezért a válaszod sem megfelelö.

Hogy miért "csak" a foglalt pasiknak jössz be???

Jó kérdés.Nem lehet,hogy jobban érdekelnek téged??

Miért nem próbálsz kapcsolatot "szabad" férfivel??

Nem hinném,hogy annak aki szabad egyáltalán nem tetszenél.

2013. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nekem azt mondták, hogy vannak nők akiknek olyan a kisugárzása, hogy a pasik csak a lehetséges szeretőt látják benne, nem a komoly partner lehetőségét.
2013. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Elnézést, valóban figyelmetlen voltam, és félreolvastam a dolgot.


Akkor talán az egyik variáció az lehet, hogy azt láthatják, amit a feleségükben szeretnének, esetleg kissé kényelmetlen lehet nekik a kapcsolatuk. Gondolok itt arra, hogy szeretnek flörtölni, kell nekik a kihívás, ám társra nem vágynak. Neked meg valószínű, hogy nem olyan a kisugárzásod, mint aki partnert keres hosszútávra, hanem benne vagy a pillanat hevében.

2013. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert könnyűnek találnak.
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nős férfiakat már fényesre csiszolta a kapcsolatuk a feleségükkel, sok érdes tulajdonság megfinomult, ez sok év közös munkájának eredménye, és neked logikusan egyszerűbb egy kész érett tiltott gyümölcs leszakítása, mint megküzdeni valami egyedi értékért.
2013. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magadról a külvilág felé sugárzott képpel van baj. Ha senki nem akar veled komoly kapcsolatot, csak egy kis kalandot, akkor az azért van, mert könnyű menetnek néznek. Én is ismerek olyat, aki maximálisan tisztességes, mégis sorozatosan próbálkoztak nála olyanok, akik csak 'azt' akarták, mert egyszerűen (ezt nem tudom jobban megfogalmazni) olyan volt a viselkedése, a kisugárzása, hogy nála érdemes próbálkozni. Szóval szerintem először el kéne gondolkodnod, mi olyan van a viselkedésedben, ami miatt ennyien hiszik, hogy elég neked, ha szeretőnek tartanak, aztán meg változtass rajta.
2013. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyivel jobb de én meg mindig olyanoknak akik kissé stikás állapotba vannak...
2013. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%
Hát szerintem azertbmert kur...san öltözködhetsz miniszoknyaban v.milyesmi nm felesegnek valo vagy.én legalabbis igy vagyok a nőkkel az ilyen kiscsajoknal beprobalkozom 1 mentre de mikor facer voltam az ilyenek sose kellettek mindig takaros helyes szolidan öltöző lányt kerestem
2013. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalom hiányos vagy. Engem akkor találtak meg többségében ilyen semmire való emberek, amikor utáltam magam. Most sincs önbizalmam és olyanok is az emberi kapcsolataim, meg az életem, egy nagy nulla.
2013. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!