Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztszüleim külföldre...

A keresztszüleim külföldre költöznek és nem tudom én mit ajak nekik bucsuajándékul?

Figyelt kérdés
valami olyan dolog kellene amiből érzik,hogy mit jelentenek nekem

2013. okt. 3. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Közös fénykép.

Esetleg kávéznak? Akkor készíttethetnél 2 kávéscsészét+csészealjat, melyen a közös fotóitok vannak.

2013. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közös fénykép jó ötlet, vagy egy szép vers. Nem tudom, mennyi közös élményetek, kirándulásotok volt együtt, az ott készült képekből készíthetnél egy albumot, vagy épp a helyekről, ahol az országban együtt jártatok. Ezt azért tenném bele, mert nemcsak a családot hagyják maguk mögött, hanem a tájat, vidéket, országot is, és erre is utalna így az ajándékod.


Vagy készíttethetnél valami szép egyedi, az itthonra emlékeztető ajándékot (pl. egy ilyen párnát [link] amire még ráhímeztetnéd a hátuljára, hogy emlékül tőled). Így ha ránéznek, mindig az ország és te jutsz eszükbe. :)

2013. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a fénykép jutott eszembe egyből. Szerintem egy sima papírkép elég, a hátuljára írsz valami szépet, meg hogy sok szeretettel tőled, és ledátumozod. Aztán majd beleteszik kint egy szép keretbe, vagy elteszik egy albumba, és ha nosztalgiázni szeretnének, előveszik. Én egy ilyennek nagyon örülnék a keresztlányomtól, de olyan is lehet, amin az egész család rajta van. Ha nincs ilyen képetek, beszéljétek meg, hogy csináljatok egyet, akár fényképésszel is. Nem egy ökör ára, és örök emlék!
2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2013. okt. 3. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:
össze is álta a tervem egy ragaszthatós fénykép albumba képek házárol,közös képek,versek,és egy levél az album végére
2013. okt. 3. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, ennek biztos örülni fognak! :)
2013. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon tetszet nekik teli találat köszi
2013. okt. 10. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. :)
2013. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz mindenki
2013. okt. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!