Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30/F vagyok és még soha nem...

30/F vagyok és még soha nem volt belém senki szerelmes, vannak így mások is?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves férfi társam,honnan tudod hogy nem volt még olyan aki szerelmes beléd? Lehet volt,csak te nem figyeltél rá,vagy nem vetted észre.

Nem látjuk egymás gondolatatit,vannak akik profin leplezik az érzéseiket,s csak arra várnak hogy te lépd meg az első lépést.

2013. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs, ha nem vagy szadista vagy sík hülye!
2013. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nézzél magadba!!!
2013. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont arra gondoltam, mint az 1.!

Lehet, hogy már volt beléd valaki szerelmes, csak nem tudtál róla, mert félt kimutatni, mert te nem vetted észre, mert eleve nem gondoltál volna ilyet róla, vagy csak, mert nem tetszett neked.

Szerintem mindenkinek volt már plátói szerelme. Lehet, hogy valakinek te voltál az :)

2013. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Biztos vannak mások is így, én 34N vagyok, belém se volt még senki szerelmes (szűz vagyok), ez van, így akarja a sors. :)
2013. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok és 2x voltam úgy szerelmes életemben, h az illető még csak nem is sejtette.
2013. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem vetted észre. :)
2013. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem titkos szerelem sem volt legalábbis ha 15 éves korom utáni időszakot nézzük. De mindegy is hogy volt-e abból szempontból, hogy én eddig még nem volt lehetőségem érezni azt, amikor valaki igazán oda van értem.


Jogos egyébként a 3-as válasz, nyilván én is tehetek arról, hogy ez így alakult. De nem vagyok sem rossz ember, sem agresszív, elég széles a baráti, haveri köröm, akik kedvelnek.

2013. okt. 3. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor figyelj. Hála az internet csodájának, és a facebooknak, több mint 20 év után, olyan régi barátokkal, ismerősökkel beszélgetek, akikkel együtt nőttem fel, de az élet elsodort minket.. Van akit több mint 25 éve nem láttam. Nem is olyan régen egy olyan régi baráttal beszélgettem akit tényleg nem láttam 22 éve. Ő is azon panaszkodott, hogy lám ott van 45 évesen, és rájött, hogy soha senki nem szerette. Egyetlen egy nő sem..

Én meg csak lestem.. Hol volt ennek a srácnak a szeme 22 évvel ezelőtt?? Fülig szerelmes voltam belé, és ezerféle módon jeleztem neki.. De az volt akkor a baja, hogy túl fiatal vagyok (4 év korkülönbség)

Na ennyit arról amikor egy férfi sír hogy senki nem szerette.. Szerintem te sem nyitottad ki a szemed rendesen, mert nem vetted észre aki imádott. Talán mert nem volt szőke hajú, vagy manöken alkat...

2013. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tán többet kellene próbálkozni...ismerős nem túl előnyös adottságokkal bepróbálkozott sok lánynál, szépnél, csúnyánál, hát mindig volt csaja...Azért beszélgetni szoktál nőkkel?
2013. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!