Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30/F vagyok és még soha nem...

30/F vagyok és még soha nem volt belém senki szerelmes, vannak így mások is?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze, szoktam beszélgetni velük. A munkahelyem is olyan, hogy elég sok nő van. Az igaz, hogy nem gyakran kezdeményezek, és voltak lehetőségek, amiket elszúrtam, de akikkel kapcsolatom volt eddig, azok sem szerettek belém.


Nem vagyok annyira elkeseredve és sajnáltatni sem szeretném magam, lehet ez a dolog még várat magára nálam, csak kíváncsi lettem volna hogy vannak-e mások is így?

2013. okt. 3. 20:25
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 27 volt, mikor megismertem. Voltak kapcsolatai természetesen, de szerelemről szó sem volt, őszintén szólva egyik oldalról sem. Azt hitte, "ez ilyen", erről szól az egész. Aztán megismerkedtünk :) A tekintetén látom, hogy én vagyok az a "másfajta érzés", amit keresett :) :) csak ki kellett várni, míg találkoztunk. Én még életemben nem szerettem így senkit, és érzem a viszonzást is. :) Most vagyunk 30 évesek. Szerintem neked sem kizárt, hogy maholnap megismersz egy olyan nőt, aki mindent megváltoztat. Mert van ilyen! :)
2013. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényegesebb kérdés az, hogy jó dolog-e a szerelem hosszú távon. Rövid távon persze kiváló, hisz szeretjük egymást, rajongásig. És ha a rózsaszín felhő felszáll? Akkor meg aki arra hajlamos, esetleg öngyilkos lesz, mert kiderül, csak délibábot kergetett, nem is volt igaz az a hú, de nagy szerelem. Hát kell-e ez nekünk?
2014. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!