Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek a...

Van itt olyan nő akinek a párja jelenleg börtönben van?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni valakivel,mert én is ilyen helyzetben vagyok :( talán így könnyebb lenne :(
2013. okt. 4. 20:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
20%
hát ha együtt tudsz élni egy olyan emberrel..
2013. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés...és amúgy sem követett el semmit...
2013. okt. 4. 20:04
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Az én férjem lassan 10 éve börtönben van. Igaz, ő a jó oldalon, mert börtönőr..

Tőle tudom, hogy akik bent vannak azoknak a 90%-a mind azt mondja hogy "nem csináltam semmit"

2013. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%
Ez jó ez az amúgy nem követett el semmit. Akkor vajon miért van bent?
2013. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
Persze a börtönben lévök közül senki sem követett el semmit...
2013. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom már hátulról sem szűz :)
2013. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
63%
Szia . Nekem még a férjem előtt volt olyan barátom ,aki az a tipikus városi vagány volt és persze a börtön sem maradt ki az életéből . Persze max . 6 hónap volt ha jól emlékszem amit bent töltött . Mennyi ideig lesz bent a párod ?
2013. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

Mért kell szegényt bántani? Szerintem van így is elég baja, csak néha lehetnétek együtt érzők, attól függetlenül, hogy a férje mit csinált, vagy mit nem, az se mindegy, hogy embert ölt, vagy sikkasztott.


Kérdező! Bátor vagy, hogy ilyet kiírtál! :D Se férjem, se börtön viselt ismerősöm nincs, de ha ki szeretnéd önteni a lelked, írhatsz nekem.

2013. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%

Amin elnézem mást köpködni az nagyon megy, embernek lenni meg egyikötöknek sem sikerál.

Hányinger "nők" gyülekezete. Kivéve a kérdezőt.

2013. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező és a nyolcas nem tartozik bele a kommentembe. A többi egytől egyig.Szaralakok.
2013. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!