Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek a...

Van itt olyan nő akinek a párja jelenleg börtönben van?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni valakivel,mert én is ilyen helyzetben vagyok :( talán így könnyebb lenne :(
2013. okt. 4. 20:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

En is voltam elozetesbe pedig tanult diplomas vagyok.

Bunom? Szerelem vagyis illegalissan tartozkodttam egy orszagban a szerelmem miatt.Egy hetig bezartak majd repulore tettek.

Nehez volt elhihetitek.

2013. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
25%
16 A legnagyobb nepperek, és zsiványok kitartott nőjei szokták ezt a szöveget nyomni, és köpködni, és mutogatni mindenkire.pl.
2013. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tudsz beszélgetni különböző fórumokon klubokban.

Régebben volt még egy oldal/ börtönesküvő /,de jelenleg nem működik.

Ha találok még,küldök linket.

Kitartás,és ne foglalkozz senkivel,ez a Te életed.

2013. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
70%
Én egy anyuka vagyok egy 3 éves kisfiúval, normális életet élek. Volt egy parkolási bírságom, amit nem fizettem be, 3 év múlva levették a kocsim rendszámát emiatt, amikor a párom ment valahová. Másnap kifizettük, de kaptam egy 25 ezres bírságot, mert a kivont kocsit odaadtam a páromnak, holott azt nem tudtam, hogy kivonták. Mérges lettem nem fizettem ki, persze most ki kell, mert elzárást kapok ha nem. Tehát ha sokáig szórakozok egy parkolási bírsággal, annak a vége is lehet börtön és annyit követtem el, hogy 20 perccel később értem a kocsihoz.
2013. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%
nincs börtönben a férjem, és nem is lesz
2013. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok gyökér ember van .. Mit kell elítélni azt az embert aki börtönviselt volt vagy jelenleg is az? Mivan akkor?? Persze kivétel az mindig van. A gyilkosokat pedofilokat én is elítélem. De az teljesen más tészta.. Nagyon sok ember mások hibája végett van börtönben. Pont ezért nem tudnak visszailleszkedni az életbe a börtön után mert a sok idióta elítéli őket.. Ja és igen, az én párom is börtönben van. Igen, más hülyesége végett. Hihetetlen ?? Pedig van ilyen. Szeretem és várok rá. Mit kell ezen felfújni? Ugyan olyan emberek mint bárki más..
2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenek az emberek :(amúgy szerintem egy sincs aki a szemtől szembe is meg merné mondani.Az én férjem is volt börtönben,senki meg nem mondaná róla ,még csak eszükbe sem jut,de sokszor szeretném pár embernek elmondani,csak hogy lássam közbe a reakciójukat, az arcukat,már nem egy ismerösünk,nyilatkozott hasonlóan mint itt a válaszadók többsége, nem barátkozna ,tartaná a kapcsolatot egy börtönviselt emberrel,na ilyenkor,azért van bennem kár öröm,hogy pont a férjemnek mondja ezt :)
2013. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2013. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Van-e olyan, akinek a párja bent intim kapcsolatba lépett egy másik fogollyal?
2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!