Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek a...

Van itt olyan nő akinek a párja jelenleg börtönben van?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni valakivel,mert én is ilyen helyzetben vagyok :( talán így könnyebb lenne :(
2013. okt. 4. 20:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mért ilyen kárörvendőek egyes válaszolók. Tekintve hogy a magyarországi börtönök tele vannak bűnözőkkel, az a 10% aki jogtalanul került oda, számokban mérve elég sok ember.


Mondok egy példát. Azért 5 év börtön jár, ha egy 18 éves egyetemista, odaad egy jointot egy másik 18 éves egyetemistának, pedig az utcán nem egyszer láttam ilyeneket füvezni. A politikusoknak ugyanezért nem jár börtön. A diplomaták ihatnak vezetéskor alkoholt és ha elkövetnek valami hülyeséget, megússzák.

Vagy mittudomén Pl Orbán kiállhat és azt mondhatja, hogy holnaptól adómentes lesz minden, és ha nem történik így, akkor sem vonható felelősségre, mert van mentelmi joga.

A mentelmi jog pedig sok esetben biztosítja arról, hogy neki nem kell felelősséget vállalnia a tettiért.

Általában nem azok kerülnek börtönbe akik igazán lehúzzák az országot, azok bőven úszkálnak a milliárjaikban és nem kell félniük semmitől.


Csak a piti bűnözők kerülnek be, igen van köztük sok agresszív ember aki meg is érdemli, de azok is bekerülhetnek akik nem tudták a törvényt esetleg, vagy rájuk fogtak valamit és könnyű célpontok voltak.


Autóvezetésnél is nagyon kell vigyázni az is tény.

2013. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
pénz van? akkor nem lehet nagy baj. többit card le. ha nincs akkor amúgy is mindegy
2013. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
16%
Ha a párom börtönben lenne, már nem a párom lenne. Nem érdekelne, hogy miért. Ha autóbalesetet okoz, akkor is hibás, ő tette. Nem figyelt. Nem tudnék várni és felnézni egy olyan emberre akár véletlenül is emberéletet oltott ki. Szóval nem hiszem, hogy bárki is tudna nekem egy olyan bűncselekményt mondani, ami miatt valaki börtönbe kerül, és én elfogadnám. Ártatlanul pedig nem szoktak ülni, így a "semmit sem csinált" mondatodon kapásból felnevettem.
2013. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen úgy jobb lenne ha leírná a sztorit, de gondolom nem fogja.
2013. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%

Ha a párom börtönben lenne, már nem a párom lenne. Nem érdekelne, hogy miért.


Mond meg neki előre! Hátha elgondolkodik rajta, hogy a lyukadon kívül miért tart. ribbantó vagy.


Micsoda muffok ezek bakker.

2013. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%

megkérdeztem a feleségemet most és azt mondta, hogy megvárna, látogatna, a pénzünket megőrizné és ha kijönnék dugna velem


no ez egy sváb és nem olyan nyomoroncok mint ezek a riherongyok itt


persze, ha a pucér seggünkön kívül másunk nem lenne, akkor én magam mondanám, hogy keressen valakit, ha tud

2013. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
28%
ezek itt nem is nők, hanem vaspinák
2013. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
41%
Művelt nő vagyok, többgenerációs értelmiségi családból jöttem, tehát nem a fakanál mellől. Mégis azt gondolom, hogy a szerelem vak, tehát aki leszólja a kérdezőt, ássa már el jó mélyre magát. Érdemben amúgy nem tudok hozzászólni, mert sose volt börtönviselt szerelmem, csak ez kibukott. Köszöntem.
2013. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Létezik egy börtön fórum. Keress rá a neten. Ott sorstársak segítik egymást információkkal, tanácsokkal.
2013. okt. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
74%

Ez az ítélkezés hihetetlen ami itt van...

Az unokatesóm párját 2 napja reggel vitték be a börtönben, nem is tudjuk, hogy miért. Egy srác akivel egy cellában ült, házhoz jött és szólt, hogy jól van a párja és bízzunk benne, hogy 5.én (ma) ki engedik mert ha nem akkor plusz 30 nap vagy ha a bíróság úgy dönt leültetik. A srác azt mondja kis piti dologról van szó.

Most kétségbeesetten várja az este 6 órát (mert addig engedhetik ki), hogy haza jön e vagy sem. Van egy 1 hónapos lányuk és elképzelni sem tudják mi lesz ha nem engedik ki. 3 éve vannak együtt, és senki semmilyen rendőrségi ügyről vagy bűncselekményről nem tudott és nem is tud, így elképzelni sem tudjuk mi lehet...


Egyébként egyik ismerősömet is ártatlanul ültették le...kedves "haverok" keresztbe tettek neki nem is 1xer, és 1.5 évet ült miattuk.

2013. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!