Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kilépni egy...

Hogyan tudnék kilépni egy társfüggö kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Sajnos társfüggö vagyok, ami nem jó nekem, a másik fél pedig kihasználja ezt. Ez egy amolyan se veled se nélküled dolog. Évek óta tart és képtelen vagyok kilépni belöle. Van hogy nagyon megunom azt hogy kihasznál, szóvá is teszem neki, de ez olyan mint egy körfolyamat. Szenvedek töle, mégsem tudok kilépni, vagy ö vesz rá a maradásra, vagy én magam magamat. Mit tehetnék?
2013. okt. 5. 08:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, keress rá a borderline személyiségzavarra, lehet, hogy ezért ilyen a párod. (Megjegyzem, bármi is áll a dolog hátterében, menthetetlen a helyzet, ezt kellene elfogadnod és feldolgoznod magadban.)
2013. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítségét miért nem kéred? A problémát felismerted, de láthatóan egyedül nem tudsz továbblépni.
2013. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 godside válasza:
egyszeru keresel egy olyan embert aki olyan mint te...
2013. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló párom. Egyik nap törődő, gondoskodó, figyelmes, aranyos volt, másnap meg kb. le se sza*ta, hogy létezem egyáltalán. Kb. fél évembe telt, míg tudatosítottam magamban, hogy nekem így nem jó. Tedd fel te is ezeket a kérdéseket magadnak:

-Tudnál hosszútávon olyan ember mellett élni, aki kiszámíthatatlan reakciókat produkál és úgy változik a hangulata, mint az időjárás?

-Szeret téged az az ember, aki kihasznál/nem figyel rád/nem törődik veled/stb.?


Azt tartsd még szem előtt, hogy a felnőtt emberek már nem változnak.


Sok kitartást kívánok! Neked is csak egy életed van, a döntés a tiéd.

2013. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!