Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselitek, ha a...

Ti hogy viselitek, ha a párotoknak van gyereke, egy előző kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy egy gyereke, az előző kapcsolatból, nem velünk él, hanem az anyjával,de csak most kezdek rájönni,hogy mit is vállaltam, mert elég nagy kihatással van ránk is....

A negatív velejárókat,ti hogy viselitek?

Milyen kihatással van rátok?

Hogyan lehet ezt kezelni?


2013. aug. 2. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jól. Mondjuk nekem is van egy u.h. egálban vagyunk.
2013. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ezt így el "kell viselnem2 akkor nem kezdek olyannal, akinek van gyereke...

Vagy elfogadom, és szeretem úgy, vagy nem csinálom. De semmiképp sem "elviselem"

2013. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Páromnak van kettő, nekem van kettő, jól megvagyunk!
2013. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jól viselném. Anyóst, apóst lehet nem szeretni, megértem. De egy gyereket el kell fogadni (majdnem, mintha a sajátod lenne), különben nagyon rossz hatással leszel az életére.

Milyen a gyerek?

2013. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a gyereket a helyzetet,ne mondja nekem senki, h ez csak úgy jön magától, és minden tökéletes,arra lettem volna kíváncsi h milyen gondot okozhat,pl.anyagi,túl keveset vagytok együtt, a gyerek nem fogad el...ilyenek!!!!
2013. aug. 2. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset felsoroltad, ami szóba jöhet még azon kívül, ami legfontosabb: először neked kell elfogadnod.
2013. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gyerekszemmel tudom írni: az a nő, aki nem viselt el minket, nem viselkedett velünk jól, vagy rágta apám fülét, hogy így vagy úgy, azt elég hamar kidobta.


oké ez így durván hangzik, de nem nyerhetsz. Vagy megszereted a gyereket, és elfogadod az egész helyzetet, vagy vesztettél.

2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es te nagyon jól jártál apáddal, ugyanis nekem az egyik ismerősöm 16 évesen inkább elköltözött, annyira elviselhetetlenné vált a helyzet, pedig akkor az anyja óta már az a nő volt a 2. hölgy az apja életében. Az előzőnél már kiderült, hogy neki volt igaza, de ez úgy tűnik nem volt elég az apának. Ráadásul a kedves hölgy és a gyermeke még a mai napig az ismerősöm apjával él. Érdekes.. A férfiak fogadják el más gyerekét, de úgy tűnik a nőktől ez nem elvárt.
2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem én ezt,csak nehéz,mert nekem nincs gyerekem és nem biztos h ugyan úgy át tudom érzeni,mint,akinek már van...

Nekem egy ember fontos az életemben,a párom,neki meg2..és néha ezt nehéz elfogadnom...

de ezt nem úgy kell elképzelni h "rágom a fülét,minden hülyeségért",ahogy a kérdező írta,csak néha rossz,h nekem kb mindent le kell nyelnem,mert különben az a válasz,h ha nem tetszik le lehet lépni,ahogy a legtöbben írtátok is...

Másrészről, meg egyértelmű h ő a legfontosabb neki,hisz a gyereke, ha nem lenne az,nem is lenne jó apa, és jó ember...

2013. aug. 2. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nagyon zavar téged a dolog, és hidd el, ez csak egyre rosszabb lesz. Keress inkább egy gyermektelent, komolyan mondom. A gyerekeshez már a gyerekes való, a nőkből előbb-utóbb kitör ugyanez, ami belőled, ha máskor nem, hát akkor, amikor közös gyereket szeretne, és szembesül, hogy anyagilag stb. annak már nem fog annyi jutni, amennyi juthatna. Nem minden nő tudja elviselni a "versenytársat", nincs ezzel semmi gond. Ne pazarold tovább az idődet ebben a kapcsolatban.
2013. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!