Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha békében véget...

Szerintetek ha békében véget ér egy hosszabb kapcsolat akkor illik elköszönni a barát/barátnő szüleitől?

Figyelt kérdés

A bátyám és a barátnője 2 év után végleg elváltak.Azért végleg mert a bátyám már csak sajnálatból tartotta a lányt, de előtte már háromszor elküldte, de a csaj mindig visszajött.

Most viszont a lány vetett véget a kapcsolatnak, így biztosan végleg vége.(legalábbis bízom benne)

A bátyám összesen 2x találkozott a lány szüleivel és rokonaival, viszont a lány 365 napból 200-at nálunk töltött, ennek ellenére miután szakítottak nem is jött ki,hogy elköszönjön, nem is tőlem, mert én nem tartok rá igényt, de anyukámtól igazán elköszönhetett volna/elköszönhetne már csak azért is amiért rendszeresen főzött/mosott rá, elfogadta, és soha nem szólt semmiért amiért mondjuk egy átlag ember a fejét is leharapta volna.(mert voltak dolgai ennek a lánynak, én egy bunkónak tartom, és ezért is örülök a kapcsolat végének, s lévén hogy bunkónak tartom nem is csodálkozom,hogy nem köszönt el, és meg sem lep, de mégis úgy gondolom,hogy ez nem korrekt)

Nem egy búcsúszertartást tartok elfogadhatónak hanem, hogy kijön, mint korábban azt oly sokszor megtette és annyit mond anyukámnak,hogy köszönök mindent és szia.

(Új barátja van,tehát nem esett mély depresszióba ,nem emiatt nem jön ki)


2013. okt. 5. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ndem biztos, hogy a bátyra tartozik az, ha valaki elköszön a szülőktől, csenben, minden felhajtás nélkül, fpleg ha nagyon szerette is az ember őket.

Sőt van aki egyenesen megkéri a szülőket, hogy tartsák tiszteletbe a kérését, és ne szóljanak, és ne mondjanak semmit a fiuknak.

2013. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég hülyén jonne ki, ha elmenne elköszönni......
2013. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Békében váltak szét, de végül is nekem mindegy,a lényeg,hogy vége.
2013. okt. 5. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

"Békében" :D


De amúgy szerintem ez olyan, hogy akármennyire jóban vagyok a szülőkkel, végső soron nekem a párom kell, ha ő nincs, akkor hülyén jön ki hogy még elköszöngetek. Ha engem dobnak ki, akkor sz..rok a szülőkre, ha meg én dobok valakit, akkor gáz még oda is menni.

2013. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én anno küldtem egy üzenetet az anyukájának, hogy köszönök mindent. Nekem is ez volt az alap, hisz sokat voltam ott sokat köszönhettem nekik. Hát exem nem tette ezt meg pedig szerintem anyukáméknak is kijárt volna ennyi.
2013. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy sms vagy e-mail szerintem is a minimum ilyen esetben, mindegy, ki szakított kivel. Nekem 2 komoly barátom volt, az egyik anyjától telefonban köszöntem el, ott én szakítottam. Másik esetben pedig személyesen köszöntem meg mindent az anyukának, akkor velem szakítottak. Halál égőnek éreztem volna, ha nem mondok semmit, hiszen én is sokat voltam náluk, ettem az ebédből, elvittek nyaralni, kaptam ajándékokat karácsonyra..stb. Exem viszont az én anyámnak egy gagyi sms-t sem volt képes írni, és erre nincs pardon. Kínos lehet a szitu, de egy sms a minimum. Meg is van róla a mai napig a vélemény, hogy mekkora bunkó, anyám néha a mai napig emlegeti, hiszen ő is sokat kajált, fürdött nálunk. És nyilván nem felróni akarja ezt ilyenkor az anyuka, de ez akkor is egy gesztus, amit ha valaki nem tesz meg, akkor egy barom.
2013. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 21,srác 23 volt amikor 3 éves kapcsolatunknak vége lett.anyukájával sokszor talalkoztunk,még akkor is amikor vidékre költözött a srác.az első lányunkat is elvittem bemutatni neki.sráccal mai napig joban vagyunk.csak keveset tudunk beszelni mert neki egy alig pár hos babajuk van,nekem meg egy lassan sulis nagylány meg egy ovis kissrác m.
2017. márc. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!