Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan szóljak neki úgy,...

Most hogyan szóljak neki úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Na akkor leírnám a történetet. A barátnőm a múltkor feljött hozzánk ballagás után, de beleizzadt az ünneplő ruhájába és én meg adtam neki a lánytestvérem (24 éves, de már nem lakik velünk) ruháiból egy rövidnadrágot meg egy pólót. Másnap mondtam a nővéremnek, hogy melyik pólót adtam neki meg melyik rövidnadrágot, azt mondta rendben van. Azonban a barátnőm szerintem azt hitte, hogy azt neki is adja tesóm, mert ezek a cuccok már nálunk voltak, miközben ő már nem lakik velünk. Most a tesóm látta rajta ezeket a cuccokat, és rosszul esett neki, hogy nem adta neki, de hordja. A nadrág fontos neki például, mert a ballagási pénzéből vette.


Mégis hogyan szóljak a barátnőmnek, hogy hozza vissza a cuccokat, hogy ne bántódjon meg és ne legyen kínos? Félek, hogyha szólok neki ezentúl semmit nem akar majd elfogadni.

Bunkó válaszokat kérem mellőzzétek, köszi!



2013. máj. 20. 22:45
 1/10 anonim válasza:
92%
hat.. esetleg szolj h a tesod nagyon ragaszkodik ahhoz a cucchoz .. es elmodod h ezert nincs mert haragudjon h visszakered...
2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy csak egyszeri használatra adtad neki és legyen szives visszaadni, mert a tesód ruhája, és nem szeretne megválni tõle.
2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza tudnád légyszi hozni azokat a ruhákat, amiket ballagáskor adtam neked kölcsön? A tesóm nagyon szereti őket."

Azt semmiféleképp ne említsd neki, hogy a tesód látta, hogy ő hordja, vagy hogy te azt feltételezed, hogy ő azt hitte, hogy örökbe adtad.. Csinálj úgy, mintha csak simán elfelejtette volna.

2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen a válaszokat! Azt hiszem várok vele egy kicsit, mert ma látta rajta. Talán egy hét múlva megemlítem neki.
2013. máj. 20. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy a 3. válaszoló írta.
2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben :D
2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha úgy megemlíted neki, ahogy már leírták, nem bánkódhat meg. Akinek mégis szégyenkezni kell, az ő, mert természetesnek kellett volna lenni, hogy visszaadja.
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha már ilyen dolgokról se tudtok beszélni akkor ott már gond van.
2013. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát már bocs de elég bunkó barátnő ha természetesnek veszi hogy ha kölcsön adnak neki valamit az az övé. Egyáltalán hogy fordulhat meg ez a fejében? Egyébként te nagyon megalázkodsz, állj ki jobban magadért, szólj neki nyugodtan. Ha ezért nem fog elfogadni akkor az az ő baja, ő elveszít egy normális barátnőt te meg egy ilyen bunkót, na ki jár rosszabbul?
2013. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért ez a kapcsolat egy kicsit mélyebb annál, hogy ilyenek miatt szakítsunk.. Lassan 9 hónapja járunk, és tényleg nagyon szeretjük egymást. Szerintem azért gondolhatta ezt, mert ugye tesóm már nem velünk lakik, ezek a ruhák meg mégis itt voltak és volt közötte olyan ami már csak portörlőnek jó, mert nem volt szétválogatva.
2013. máj. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!