Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mint anyuka enyém lesz a...

Ha mint anyuka enyém lesz a felügyeleti jog apukával szemben, akkor is kell pl. apuka beleegyezése ahhoz ha mi a picivel külföldre akarunk költözni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 09:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Felügyeleti jogot szereztél, nem tulajdon jogot!
2013. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem aki rosszindulatú az minek ad választ?Az ember itt tanácsot kér,segítséget,és egyesek csak gonoszságból válaszolgatnak,lekezelő stílusban....persze ez őket minősíti,csak én nem értem az ilyeneket.....mondjuk nem is akarom :)
2013. okt. 7. 10:08
 4/36 anonim ***** válasza:
45%
téged minősít a kérdés, megfosztanád a gyereked az apjától!
2013. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Tényleg,megfosztanám?????Ha egy kapcsolat tönkrement ráadásul az ő hibájából akkor szerinted én köteles lennék vele maradni?Ember miről beszélsz,vannak személyiségi és szabadság jogok,senkit nem láncolhat senki magához egy közös gyerek miatt.Nem a kőkorszakban élünk,okostojás.
2013. okt. 7. 10:14
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell a beleegyezése. Ezt nem tudod elkerülni, max. meggyőzni, hogy ez miért is lenne jó a gyereknek.
2013. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy köteles vele maradnod. Viszont a gyermekednek joga van látni. Költözhetsz országon belül. Ez nem kőkorszak, nem, a tulajdonod a gyermek!
2013. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%

"ha mi a picivel külföldre akarunk költözni"


TE akarsz külföldre költözni. te és valaki más. a pici nem akar.

2013. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem hinném,hogy kellene,oda költözöl ahová akarsz...viszont az már a te felelősséged,hogy megszervezd neki a folyamatos látogatásokat,gondolom a saját költségedből...tehát ha fenntartja a kapcsolatot a kicsivel,akkor köteles vagy,neki látogatást adni,mindegy,hogy 1000Km-re vagy az ország másik másik végén élsz,vagy egy utcányival.És ebben nincs semmi birtoklási vágy.
2013. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

"Ha egy kapcsolat tönkrement ráadásul az ő hibájából akkor szerinted én köteles lennék vele maradni?"


1.) A TE kapcsolatod ment tönkre vele, és nem a gyerekedé.


2.) Nem kell vele maradnod, az országon belül bárhova nyugodtam elköltözhetsz!


3.) Higgadj le, mindenki segíteni próbál!

2013. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!