Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy jó ajándékot....

Szeretnék egy jó ajándékot. Mit tudnék venni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék a barátomnak valamit venni. Parfüm, könyv, zene/számítógépes dolog, fényképes párna kilőve.

Nincs semmi különleges hobbija, amitől könnyebb helyzetben lennék. Egy pulcsira gondoltam. Nagyon nagy butaság lenne? (18 éves)


2009. nov. 9. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne butasàg?Mi is ruhàkat szoktunk ajàndékozni egymàsnak.
2009. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen szeretik az autókat, motorokat, talán még a képregényeket is stb. Esetleg egy ilyen témájú újság előfizetése? És akkor minden héten/vagy hónapban kap valami kis ajándékot, amit mindig mosolyogva vesz át a postástól, mert Tőled van :)


Vagy állíts össze neki egy CD-t a kedvenc számaitokkal, bár látom, zene kilőve.

2009. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MARIANN06 ***** válasza:
100%
Egy gravirozott Ezüstgyűrü vagy egy öngyujtó ha cigizik vagy egy kulcstartó.Belegraviroztathatnád a kezdőbetütöket vagy valami szöveget vagy a megismerkedésetek dátumát.
2009. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, gondoltam gravírozásra, csak a kulcstartótól félnék, hogy esetleg összetörik.

ékszert nem szeretnék venni, nem nagyon hord azt, ráadásul ha nem tetszik neki, azt nem is nagyon lehet visszacserélni:/

2009. nov. 9. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az előfizetés aranyos ötlet, tetszik, csak az a baj, hogy csak hétvégenként van otthon :(
2009. nov. 9. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

szija! a pulcsi nagyon nagyon jó ötlet, én is arra gondoltam, idén azt kap. :) szintén 18 vagyok, ő 25. kérdeztem minek örülne, azt mondta hogy nem kell semmi. (nyilván nem fogja azt mondani, hogy hát ezt vegyem neki, nem olyan). szóval ő utál vásárolni, pulcsit kap, legalábbis ezt tervezem. azzal nem lehet melléfogni, ha a blokkját megtartod, még vissza is cserélhető (bár szerintem nem lesz rá szükség:))

a gravirozással az a baj, hogy én pl szülinapjára graviroztattam egy tollat és nem tudja használni, mert fél, hogy elhagyja. végül is érthető, csak igy hasztalan az ajándékom. :)

2009. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MARIANN06 ***** válasza:
A gravirozott ajándék nem törik össze ha fémböl van.Én vettem már a páromnak egy fém kulcstartot sziv alakut és mind a 2 oldalába graviroztattam.
2009. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gravír olyan sablonos...
2009. nov. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!