Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborognak az ilyen nők?

Miért háborognak az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nő bevállal párnak egy elvált pasit akinek akár több gyereke is van, majd az összeköltözés, házasság után kezdenek el problémázni, háborogni amiatt, hogy fizetni kell az exnek a gyerektartást? Ha nem tetszik nekik ez az anyagi helyzet, minek mennek bele ilyen kapcsolatba????

2013. okt. 8. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Sok hülye nő/férfi van aki évek múlva jön rá mi a valóság,közben meg valami rózsaszín ködben él.
2013. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Ez általában fordítva van. Pl. nálunk is. Ok, az egy dolog, hogy gyerektartás meg minden amit "illik" egy gyereknek megadni, DE elmondom neked mi a valóság!

A nő kidobja a pasit. Aztán a pasi szinte egy hajléktalan szintről kezd új életet. Akkor még minden ok az ex-nek. De a férfi talál magának egy nőt. Na akkor kezdődik a balhé, mert jön a féltékenység, és hogy minél jobban megkeserítse az ex a másik pár életét elkezd követelőzni. Hirtelen összedől a ház, a gyerek szemüveges lesz, hirtelen jár 10 szakkörre, ami havi szinten 50-60 ezer forint, hirtelen tönkremegy a gyerek összes ruhája, havonta megy tönkre a cipő, az iskolatáska, stb.

És hát az apuka meg jót akar a gyereknek, és csak nyomja-nyomja a pénzt az exnek, közben meg észre sem veszi, hogy milyen hülyére van véve.

A nő aki meg vele él, szóvá teszi ezt. Na innen jön a háborgás.

Szerinted az általad gondolt esetekben úgy van, hogy ok, kell fizetni X összegű gyerektartást és kész?

Nálunk pl. (én vagyok a nő a történetben) a párom nem is tudná fizetni a gyerektartást, ha egyedül élne. Max. ha azt utcán élne, vagy nem enne. Ergo, persze hogy nem hagyom magam, és nem fogok én még ennél is többet dolgozni, hogy az exet és a pasiját eltartsam azzal a címszóval hogy: "A gyereknek kell ez meg az meg amaz"

2013. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
te nem az exet tartod el! a saját pasidat tartod el. csak megőrültél a birtoklástól.
2013. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Nálunk pl. baráti viszonyban váltunk el a volt férjemmel. Nem volt megcsalás, csak nem illettünk össze, túl fiatalon mentem hozzá, 19 évesen. A gyerektartás épp hogy takarja az étkeztetés felét. Viszont megegyeztünk, hogy a ruhabevásárlás felét évente 2x kifizeti. Ez úgy működött, hogy bevásároltam, megmutattuk mit vettünk, és a számla felét átutalta. Én vettem a gyereknek számítógépet, az apja vett Karácsonyra mobiltelefont. Minden rendben működött, míg képbe nem jött az új asszony. Azóta szinte nincs semmi, még a kis gyerektartás is akadozik. Rákérdeztem mi a baj, azt válaszolta az exem, hogy hiszti van. Az is meg van tiltva, hogy bejöjjön hozzánk, bár új párom van, és boldogan élünk, és a párom sajátjaként szereti a gyereket. Nyár elején hívtam az exem, hogy bevásárolok a gyereknek 20 ezer Ft értékben, nyár végén akkor utalja át a felét, akkor azt mondta rendben. Nyár végén megkértem, hogy akkor várom a pénzt, mert kellene a tanszerekre. Nem jött a pénz. Új asszony megtiltotta. A párom adott 20 ezret, hogy be tudjak vásárolni a gyereknek, aki nem is az övé. Arról ne is beszéljünk, hogy nyár elején megígérte a gyereknek az apja, hogy elmennek ketten Horvátba nyaralni, de új asszony kiakadt, hogy ezt hogy képzeli, hogy nélküle csak a gyerekkel. Ma már ott tartunk, hogy eljött utánam a gyerekem, és azt mondta: "Tudod anyu, elgondolkodtam rajta, hogy ha elvesznék hitelen, vagy világgá mennék, ki indulna el hamarabb keresni engem, az apu vagy az új párod, és arra jöttem rá, hogy a nevelőapám. Ő jobban szeret." A mostoha anyját meg sárkánynak hívja. Persze emiatt is én vagyok a dög. Mellesleg visszahallottam, hogy engem csak úgy hív az új asszony, hogy "az a k...a". Bár nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a jelzőt. De szerintem defekt lehet nála a kis agyában. Már a párom is mondta, hogy talán két nagy pofon hiányzik neki.
2013. okt. 8. 23:05
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

ezek az új nők ilyenek.


engem is csak addig szeretett gyerekként az új amíg a sajátját meg nem szülte. érdekemberek.

2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Az új pároddal napi kapcsolatba van a gyerek míg az apák többsége jó ha 2 hetente láthatja a gyerekét.

Másrészt a szeretett nem pénzben mérik. Persze kell az élethez pénz de azért azt nem hiszem,hogy egy nyaralás elmaradás miatt semmibe venné a gyerekét.

2013. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem csak a nyaralás maradt el, már elmaradnak a hétvégi fagyizások, sőt a látogatás is. Már csak havonta egyszer jön. Az exem testvére mesélte, hogy egyszer hallotta, mikor az új asszony azt kiabálta az exemnek, hogy "biztos azért akarsz menni a gyerekhez megint, hogy lásd azt a k...t", mármint engem.

Aki nem bírja elviselni, hogy a párjának van múltja, az minek megy bele alapból ilyen kapcsolatba? Nem értem.

2013. okt. 8. 23:41
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Féltékeny a gyerekre. Is.

Azért a volt párod sem piskóta. Miért nem áll a sarkára?

Közölhetné az új asszonnyal, megismerkedésükkor is tudnia kellett, van gyereke.

Ha valaki látni, támogatni akarja a gyerekét, annak nem lehet megtiltani. Ha meg ilyen befolyásolható, akkor papucs, vagy lusta még a saját, és gyereke érdekét is megvédeni, képviselni.

Nem az új nőt védem, de aki itt gyáva nyúl, az a gyerek apja.

2013. okt. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan van a nőnek egy bizonyos természete, de apuka a nagyobb részben hibás.

Az új párom ilyet csak egyszer mondana ki, hogy "nem mehetsz a gyerekedhez", már raknám ki a cuccait az ajtó elé, nem érdekel hány óra van és hová tudna menni. Ilyen nincs. Oké, fontos az én boldogságom is, de én a gyerekemmel együtt tudnék csak boldog lenni...neki nem hiányízik a gyereke? El sem hiszem, hogy valaki ezt hagyja...

2013. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Az exed nagyon is hibás abban,hogy ennyire hagyja magát irányítani,befolyásolni,és emiatt a saját gyerekét elhanyagolja.Ha engem a párom a gyerekem miatt akarna terrozálni,kivágnám.Elvégre tisztában volt vele az elején,mibe megy bele,mit vállal,és hogy a másiknak van múltja,amit el kell fogadni vele együtt.
2013. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!