Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adhatnék neki?

Szerintetek mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónap múlva leszünk együtt 1 éve. Szeretnék venni neki valami szépet, ezüst nyakláncra gondoltam, ez jelképezhetné azt is, hogy "magamhoz láncolom", tehát értitek :) amúgy már megvan az eljegyzési gyűrűm, de az eljegyzés nem úgy alakult ahogy szerettük volna, reménykedem, hogy most megkapom majd, és szerintem ez így méltó ajándék lenne neki. De ha nem jegyez el, természetesen akkor is szívesen adom neki. Csak van ezzel egy kis "baj". Van egy ezüst nyaklánca, amit hordott is, csak elszakadt és meg kellene csináltatni. Én arra gondoltam, hogy akkor lehet mégse kellene neki venni még egyet, valahogy "elcsenem" tőle, megcsináltatom, veszek hozzá egy szép medált, és együtt adom oda neki. Gondom az, hogy nem tudom egy fiúnak milyen medált vehetnék! :S Van valami ötletetek? M-betűvel kezdődik a keresztneve. Erre is gondoltam, hogy egy szép M betű lehetne, de nem túl nőies? Vagy mit lehetne még adni neki? Semmi jó ötletem nincs ezeken kívül! :( Köszönöm előre is mindenkinek! :)

19/L, a párom pedig 21/F


2009. nov. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az mégh jobb ajándék, ha megcsináltatod az amúgy szeretett láncát, mint ha veszel egyet a boltban. Így a figyelmességed is látszik. Mellé én sütnék/főznék valami finomat, amitől elájul (nálunk a tiramisu a kedvenc).
2009. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A suti-fozi jo otlet ;)

Medal ugyben, talan horoszkopsra szavaznek! Nezz korbe, tokjokat lehet kapni!

2009. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Medál ügyileg: nem tudod esetleg mi a kedvence, mi az ami meghatározza az életét? Pl. a párom nagyon szabadság párti, persze bizonyos kereteken belül. Szereti a sasokat és a sólymokat éppen ezért vettem neki egy ezüst sas medált, ami mindig emlékezteti arra, hogy ő szabad és szabad akarattal rendelkezik. Ilyesmire gondolok. Valaminek a jelképe, ami fontos számára, vagy ha hisz a horoszkópban akkor jó ötlet a horoszkópos medál is.
2009. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Mindenkit felpontoztam. Vacsi tuti lesz :) Tökjó mert pont szombati nap lesz, így se suli, se meló :) Még a gyűrűk urából az egy gyűrűt szeretné ( [link] ) régóta magának, de hát nemtom...kicsit soknak érzem ezt így most, karácsonyra se gondoltam olyan nagy dologra, vmi pulcsi vagy ilyesmi...végülis megvenném a gyűrűt, de máskor mondta h aranyba nem nagyon tetszik neki :(
2009. nov. 9. 22:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Írjatok még légyszi! :)
2009. nov. 11. 20:26
 6/7 anonim válasza:
0%
VAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, meg hozzá mágnes :D, vagy esetleg női vörös csipkés, tanga, annak minden férfi örül.
2009. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon jó ötletnek tartom a nyaklánc megcsináltatását de egy kör alakú medállal aminek az elejére glaviroztathatnád a neve kezdőbetűjét-a hátuljára meg egy rövid szerelmes idézetet+főzni mert a pociját is biztos szereti
2009. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!