Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelöapám mindig simogatni...

A nevelöapám mindig simogatni akar meg fogdos. Ha jelzem a tegyesznél akkor elvesznek? De akkor a ruhakat laptopotbott kell hagyjam amit tölük kaptam? Ideiglenesen vagyok naluk. Mutana az otthonba raknanak vissza? Na azt meg nem akarom

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 18:05
1 2 3
 11/29 Tóth Szabolcs (RoMe válasza:
35%
Azonnal szólj a tegyesznél (vagy minél),mert ez egy r*hadék!
2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Azt azért nem mondod komolyan ugye, hogy mérlegre teszed, hogy a laptopért eltűröd a simogatását?

Mert ez, biztos nem tudod, de így van, alaplépés a prostiság felé.


Már többen kérdezték, én is megteszem: hol simogat, milyen körülmények között, vannak-e ott mások is. Nem lehet, hogy arról van szó, hogy ő még kislánynak, gyermeknek tekint, és úgy simogat, mint egy apa a gyermekét?


Nem mindegy ám, mert ha te félreérted őt, holott nincs sötét szándéka, akár tönkre is teheted egy életre, ártatlanul.

2013. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Nagyon sajnálom, ami veled történik. De mindenképpen szólnod kell, ez nem normális, te is tudod. Egy idő után nem lesz elég neki a simogatás, tovább is akar menni.
2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnátok hogy mik vannak más nevelöszülöknél meg az otthonban a többiek részéről... Akkor a legkisebb dolog a fogdosás komolyan. A mellem fenekem. Kb 1 eve kezdte fenékkel most meg a mellem is mivel elégge megnőtt meg mindig bejön ha fürdöm .szóval eléggé egyértelmü hogy miért vagy hogy. Nem merem elmondani nevelöanyámnak mert imádja a férjét.és régebben elmondta hogy ezért nem akart lányt hogy késöbb nehogy beleszeressen stb de ezt már nevetve mondja. Egyébként az otthonból a baratnőim kijárnak pasikkal pénzért..és aki nem akarja megzsaroljak mivel a nagyok levesznek a pénzből így akarják hogy mindenki menjen akinek már megvan. És nemigen hinnék el hogynnekem nincs meg tehat ez rosszabb!!!
2013. okt. 10. 21:18
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Ez valami elképesztő!


És ez csak rosszabb lesz, mert van egy bizonyos etnikum, aki sorozatban gyártja a gyerekeket, akik aztán otthonba kerülnek és a történet szépen burjánzik tovább.

2013. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... Azt hiszem, a nevelőanyádnak kellene elmondanod.

És amit az otthonban csinálnak a nagyok, nem lehet jelenteni senkinek?

2013. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hat kinek lehetne a nevelöknek de ők is tudjaknmi megy csak max azt nem hogy zsarolas megy meg kényszerites. De nehogy azt higgyetek hogy ottbolyan josagos nenik vannak ám mint a tvben. Felti ott mindenki az allasat meg az életét. TudAtok ami ott van hat kénytelen az ember hamar felnöni es a két kezét összeteheti ha kiközvetitikegy csaladhoz. En nem akarok prosti lenni nagyon nem.szeretnek majd valakit aki elvesz felesegul es egy irodai munkat vagy hasonlot mint a rendes emberek esgyerekeket akiket nagyon szeretnek majd.de egynlore nincs senkim meg,de2 eve a koztes idoben mar engm is kenyszeriteni akartak a nagyok az volt a szerencse hogy kikozvetitettek. Es akko meg nem is fogtam fel hogy miert kedvesek velem meg miert akarnak vlem sulibol hazamenni es a pasijuk miert fizet nekem fagyit kolat stb. De most mar tudom mert a baratnomet knyszeritettek! A nevelok is felnek szerintem mert a pasik akikhez kerulnek kesobb a lanyok ahogy mondjak nagypalyasok. Gondolom ez azt jelenti hogy genyszterek. Ide nem akarok kerulni! De azt latom a ferfiak mind ilyenek hogy az vezeti oket es ez miert van???szerintetekbha mondnam neki hogybnem akarom? Hogy ez nekem rossz erzes csak nem tudom hogy mondjam nehogy baj legyen.meg a neveloanyam tenyleg nagyon rendes es meg is szerettem nem akarom erzelmileg elvesziteni. Tudjatok en ismerem a szuloanyam, de neki nem kellettem...mar elvesztettem 1 anyat. A seb nem gyogyul be es biztos gonosznak hisztek majd de azt kivanom mindig bar meghalna a szuloanyam mert elviselninezt sokkal rosszabb hogy eldobott belemtorolte a labat mint es igy elveszteni mint inkabb hogy meghalna. Es akkor nyugtathatnam magam hogy meghalt.es azert nem kellek neki de nem azert. Nem jo sehol meg itt a legjobb. En majd normalis csaladot szeretnek de az intezetbol azt nem lehet.evesi zavarom is volt mert meg akartam hizni hogy ne szalljanak ram na mindegy ugy sem errol szolt a kerdes. Nem tudom mit tegyek.vegul halasnak kellene lennem hogy nevelnek.szeretetre vagyok de nem ugy hogy ...
2013. okt. 11. 00:01
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem lehet ezt az egészet megírni valakinek, vagy tv-nek és felszámolni, bekamerázni a helyet.


Gusztustalan ez az egész és felháborító!

2013. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt nevelőapádnak. Nagyon szeretsz velük lenni, és nem szeretnéd beárulni sem a feleségénél, sem a központban, úgyhogy állítsa le magát. Ha nem hagyja abba, vagy nem tetszik neki a dolog és megver, akkor nincs mit tenni, beszélj nevelőanyáddal. De ha van egy kis gógyija, és nem akar börtönbe kerülni, akkor le fog állni, ha nyomatékosan megmondod neki hogy mi fog történni. Magyarul megzsarolod.
2013. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezt megmerné tenni. Az ilyen emberek ki tudja mire képesek. Még az is lehet, hogy megütné stb...
2013. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!