Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelöapám mindig simogatni...

A nevelöapám mindig simogatni akar meg fogdos. Ha jelzem a tegyesznél akkor elvesznek? De akkor a ruhakat laptopotbott kell hagyjam amit tölük kaptam? Ideiglenesen vagyok naluk. Mutana az otthonba raknanak vissza? Na azt meg nem akarom

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 18:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nézd nem igazán tudom, hogy mi segítene ebben a helyzetben. Mivel gyerek vagy és mindenképp szükséged van valakire. Csak az a baj, hogy akik elfogadnak téged, azok mind hátsó szándékkal teszik ezt.


14 éves leszel lassan jön a középiskola. Nem tudom van-e lehetőség rá vagy mik a feltételei a nevelőszülőségnek, de meg kéne próbálni a kollégiumot, ha az lehetséges. És keveset hazajárni. Valamint, ha otthon vagy, kerüld az olyan ruhát, amiből ki látszik a combod, kulcscsont, szegycsont, derekad. Otthon öltözz minél fiúsabban, "slamposabban". A fürdőt zárd és csak akkor menj el fürödni, ha otthon van a nevelőanyád. Ezzel is csökkented annak az aberrált állatnak a vágyát és lehetőségeit. De egyet jól jegyezz meg. Ha mégis rád mászna az öreg, soha ne hagyd magad, rúgj, karmolj, üvölts. Semmi nem éri meg, hogy még jobban lelki sérült legyél. Ugyanis a lelkileg-testileg bántalmazott nőknek mindenük lesz, csak normális emberi kapcsolataik nem. Pedig, mint írtad te is erre vágysz. Egy normális családra. De ha hagyod, hogy tönkretegyenek, ezt valószínűleg sosem fogod megkapni.

2013. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele . Nem vert mg vagy ilyesmi csak rámorditott hogy ne mondjak hülyeségeket es. Hogy ő csak azért fogja meg a mellem hogy lássa rendesn fejlödök e. Aztan sirtam és odajött elkezdett fogdosni akkor hogy milyen szép vagyok és nem tud nekem ellenállni ilsen hülyitö szövegeket mondott. Aztan hogy haddnnézze meg a mellem utoljara es nem fogja meg többet na megmutattam akkor hadd fogja meg utoljara aztan akkor ilyen szövegeket mondott hogy ez olyan mint a szilikon meg hogy nagyobb a mellem mint a nevelöanyámnak. Aztan kimentem. Én úgy érzem elég perverz dolog nem tudom mi lesz egyenlőre hárítani próbálok. A nevelöanyám nagyon szeretem és fájna neki. Nagyon rendes kis nő és nagyon szereti a férjét őt a legjobban persze engem is szeret de tudom hogy őt a legjobban.tudjátok elméletben én csak átmenetileg vagyok itt.de velem még sose volt ilyen rendes senki mint kati néni. És neki is sok problémat okozott az anyukaja meselt rola es arrol is sokat beszel hogy mennyire fontos neki a ferje es hogy azt szeretne ha majd en is ilyen ferjet talalnek mint az ö férje és olyan boldog lennék mint ő. Ezt nem szeretnem lerombolni 2 okbol mert szeretem es nem karok fajdalmat okozni neki,a masik meg hogy akkor ugyis mennem kellene és bárhova csak az otthonba ne! 13 évesekért nem kapkod senki! És mindig a külsejével kapcsolatban szokott sirni néha hogy már nem fiatal ilyeneket mond meg a férjének is hogy őnnem elég szép. Pedig az. De a pasi egy perverz nem tehetek rola hogy nagyobb tipusu a mellem egyebkent is takarni probalom ruhakkal. Mert a suliban is mondanak a fiuk ezt azt meg gerinctornara is kell jarjak a tartasom miatt mivel nem huzom ki magam de pont ez miatt.

Nagyon köszönöm a kedves szavaitok privatban és itt is. Olyan jó érzes hogy megértetek mert ezekrol a dolgokrol mashol nem beszelhetek.

2013. okt. 11. 16:23
 23/29 anonim ***** válasza:
Soha többet ne mutasd meg neki. Férfi vagyok és még soha nem adtam ilyen tanácsot, de ha még egyszer bepróbálkozik, olyan erővel rúgd herén, hogy elájuljon. Ne legyél ennyire buta. Legközelebb majd csak kicsit be akarja dugni. Azt is hagyod majd?
2013. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mit rombolsz össze, hogy egy ilyen perverzzel él együtt? Inkább most tudja meg, mint később, mikor a következő 11 éves lányt erőszakolja meg. Fel kéne venned és azt megmutatni, akkor nincs kétség, lehet a férje repülne és te maradnál.
2013. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

De mivel azt mondta hogy utóljára azért mutattam meg csak akkor kiakadtam mikor meg fogni is akarta. De ha tenyleg utoljara ha nem ver at ezt meg kibirtam.

Nagyon félek elmondani mert amúgy jó itt! Amúgy rendes velem és ha ezt abbahagyja akkor nem lenne baj.

De azért is félek mert én csak nevelt gyerek vagyok egy munka ha úgy tetszik.nem hoszem hogy engem valasztana ,biztos hogy nem engem. S ki hinne nekem? Igaz felvenni de hogy? Nincs okostelefonom

2013. okt. 11. 16:39
 26/29 anonim ***** válasza:
Jaj kislány, ez nem átverés kérdése, ez a beteg még csak most fog beindulni és ha hagyod, hogy csak picit nézze, picit fogja, akkor már a külvilág számára is benne vagy. Bármennyire nehéz helyzetben vagy, szólnod kell.
2013. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vedd fel hangrőzítővel, általában minden telefonon szokott lenni!!! Amikor kettesben vagy vele, kapcsold be a rögzítőt, és tedd a zsebedbe. Csak megfogja ismerni a hölgy a saját párja hangját, és csak nem fogja azt hinni, hogy egy ilyen kisgyerek értene az ilyen jellegű hamísitásokhoz....
2013. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy, mi van veled?

Nem lehet neked privátot írni, remélem, nem tűntél el!

Az tényleg fontos lenne, hogy legyen bizonyítékod. A nevelőanyádnak is, meg esetleg más konfliktusnál is. A hangrögzítős ötlet nagyon jó. Meg tudod csinálni?

2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem pervez a pasi, csak nem tud uralkodni magán. Valahogy azt kellene elérni nála, hogy az apai öszönök ébredjenek fel benne...
2013. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!