Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti dolgoznatok akar ideiglenes...

Ti dolgoznatok akar ideiglenesen ennyi penzert<?

Figyelt kérdés
Napi 14 ora munka egy pub-ba . Minden este kifizet ezert 4 ezer ftot. plusz a jatt, de alig van vendeg. s ha hiany van, levonja. s 4 orara jelent be. ki h all hozza, ti vallalnatok 1-2 hetre?
2013. jún. 30. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
1-2 hétre? Miért ne, azt ki lehet bírni.
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Napi 14 óra??? 4 ezer Ft-ért??? Ez nagyon durva. Egerben hallottam ilyen az aluljáró melletti kocsmában. Az is hülye, aki elvállal ilyet.
2013. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15%
Ott a pont az előzőnél ! :)
2013. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
kizárt dolog, semmi értelme. még jobb helyet sincs időd keresni, mert egy hulla vagy minden nap, magánéleted ennélfogva semmi, mindezt 4ezerért, és ha nem egyedül vagy lehet nem is a te felelősséged a hiány amit levon, be se jelent rendesen, szóval ez egy rabszolgamunka. biztos lesz rá jelentkező, mert aki végképp elkeseredett, annak muszáj (undorító, de pont ezt használják ki), de ha van rá lehetőséged, ne te legyél az a madár.
2013. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
előző vagyok, most olvastam, hogy 1-2 hét. hát ha nagyon kell a pénz, akkor miért ne, de ezekkel a levonásokkal vigyázni kell, nehogy ingyen dolgoztasson.
2013. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Én nem. Ugyanis még szórólapozással is jobban lehet keresni. Persze 1-2 hét kibírható, de akkor sem már csak elvből sem, mert ez így nem korrekt.
2013. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs semmi más,akkor igen, ez is pénz.
2013. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Hiányt akkor csinálok, amikor akarok, ha hozzáférhetek a pénztárgéphez, így nem kell kifizetnem téged, te robotolsz 14 órát... 285 Ft-os órabérért.
2013. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg rosszul hangzik, bár ha belegondolok, sok hellyel találkoztam, ami hasonlóan rosszul fizetett volna, de még fel sem vettek.

Mit kell csinálni, mennyire nehéz munka, ha nincs vendég mit kell csinálni? Mert ha csak ülni és várni, akkor nem is olyan rossz.


2 hetet dolgoztam kínai étteremben ahol 300-as órabérért reggel fél 9-től kb. este 10-11-ig kellett dolgozni, ott egyben én voltam a pultos, a kasszás, a takarítónő, én hordtam a tálcákat, a konyhán is sokat segítettem, sokszor hajnalban felhívtak, hogy menjek be mert a konyhalány nem tud.


Egy motelbe szintén 300-ért vettek volna fel, ott recepciós-pultos-takarító szerepkörre.


Pultos ismerősöm reggel 6-tól este 10-ig dolgozik, pár éve még 260-70 körül kapott, ketten váltják egymást így sokszor van, hogy egymás utáni napokon mentek. Úgy, hogy bejáró volt, napi 2 órát utazott. Hogy mikor aludt, az rejtély. Ráadásul csöves kocsma, rendszeres verekedéssel.


Egy puccos étteremben rendelésfelvételen b*sztak ki velünk rendszeresen, 9-23-ig kellett bent lenni, 400-as órabérrel ami jobban hangzik, de nem volt olyan nap, hogy ne fogtak volna ránk valamit. Nyilván nálunk nem a hiány játszott mivel pénzt nem kezeltünk, hanem a vásárlói panaszok, pl. ha valaki nem kért hagymát de kapott, akkor ránk verték az egész kajája árát, mivel ilyenkor szállítottak neki újat. Az átlag kajaár pedig 2000-4000 Forint volt, így voltak napok, amikor ingyen dolgozunk, sőt, még a következő napból is levontak. Egyes kedves rendelők pedig az ingyen kajára utaztak, volt pár név akiről tudtuk, hogy szeret reklamálni az ingyen kaja miatt, szóltunk is a vezetőségnek emiatt, de senkit sem érdekelt.


Szóval ha kell a pénz és nem szakadsz meg 14 óra alatt akkor még tűrhető, de rá lehetőség, legalább olyan helyre menj, ahol nincs levonás.

2013. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!