Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom fogta és levagta a...

A lányom fogta és levagta a hajat tőből elöl! Derékig érő hosszu haja van miért csinal ilyet? A csaladi helyzet miatt lehet v. stressz miatt depresszios mit csináljak vele? Hogy hozzam helyre? Főiskolas

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezd meg, miért csinálta. Ha divatból, akkor tartsd tiszteletben, hogy az ő haja. Teljesen mindegy, milyen volt, azt csinál vele főiskolásként, amit akar.

Ha úgy gondolod, hogy depressziós, kérjetek orvosi (!) segítséget.

A családi balhékat meg oldjátok meg, nem illik a gyerekre terhelni.

2013. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg tőle miért tette!

Mi így honnan tudjuk, lehet kibukott a suli miatt, de az is lehet,hogy elvesztett egy fogadást.

Te ismered őt és az életeteket.

2013. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem kislány, nah de főiskolásként. Miért ne?
2013. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Mármint a lányodat hogy hozd helyre?

Főiskolás, tehát elmúlt 18. Akkor azt csinál a hajával, amit akar, és mivel még a tinikor végén van, elképzelhető, hogy csak gyerekes hóbort volt az egész, érzelmi hirtelen felindulás, figyelmeztetés, vagy figyelem felhívás....

Elképzelhető, hogy a rá nehezedő nyomás okozza, de azt tudom, hogy aki valamilyen hasonló dolgot tesz a testével, legyen az akármilyen ártalmatlannak tűnő is, érzelmi felindulásból kiinduló tettek labilis jellemre utalnak. Ezt sajnos tapasztalatból mondom. Én is labilis voltam. Ma már nem vagyok az:D De sok hozzá hasonló gyerekkel előfordul, ami nem biztos, hogy a háttere miatt van, lehet, hogy csak ilyen és kész, lehet, hogy csak egy időszak.

Kérdezd meg mért tette, de nagyon komolyra ne fogd, mert még megijed:D

2013. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felnőtt nőként azt csinál, amit akar. Ha esetleg lelki beteg, akkor küldd el orvoshoz.
2013. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon gazul néz ki most sir miatta o is mint egy kisgyerek azt mondta azert mert rajott hogy ronda
2013. okt. 11. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Holnap menjetek el egy fodrászhoz, illetve lehet Pesten valaki fogad még ma is.

[link]

ők direkt úgy hirdetik magukat, hogy elrontott frizurát hoznak helyre.

2013. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer levágattam géppel, mert ki akartam próbálni, milyen, dehát én szerettem volna és örültem a pici hajamnak, aztán azóta visszanövesztettem. Azt hittem, a lányodnál is ilyesmi, dehát ha sír miatta, akkor... valószínűleg tényleg valami kattanás, és nem ártana a pszichológus. :( Gondolom, nem sokat ér, de gyorsabban nő vissza, mint gondolná.
2013. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Attol félek valami kart tesz meg magaban ugyanis 12 evesen gyogyszereket vett be elmondasa szerint azert mert nem menstrualt es kicsinek velte a mellet. Mi a francot csinaljak ha nem akar pszichologushoz menni?.
2013. okt. 11. 18:38
 10/15 anonim válasza:
Ez az ő dolga.A helyében én elmennék fodrászhoz, és tennék vele valamit.De ez csak haj pár hónap és visszanő!
2013. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!